7 věcí, které rozhodně nedělejte na prvním rande

Čeká vás schůzka snů...
12185

A logicky na něj chcete zapůsobit tak, aby rande skončilo přesně podle vašich představ - tedy láskou na celý život.

Jak na to a čemu se určitě při prvním setkání vyvarovat?

1. Pozor na příliš osobní vtípky. Jistě, muži milují vtipné ženy ale dejte si pozor ať nejste vtipná až příliš. Utahování si z jeho ponožek nebo z toho, že ještě nikdy neviděl Sex ve městě, nechejte až na později.

2. Telefon. Ještě jste se ani nesešli a vy už ho zásobujete všemi informacemi z vašeho života nebo běžného dne? To je ta "nejlepší" cesta, jak ho vyděsit hned ze startu.

3. Afektovanost. Věčné hihňání, hrání si na slečnu vševědoucí nebo dokonce arogantní vtipy na okolí si opravdu nechejte od cesty.

4. Alkohol. Veliký pozor si dejte na rychlé popíjení, způsobené nervozitou. Ne, tím, že do sebe obrátíte během půl hodiny lahev vína, dojem dozajista neuděláte.

5. Pomlouvání vašich ex. Ať je důvod rozchodu s vaším ex jakýkoliv, určitě ho nemusíte probírat na prvním rande. Odpusťte si házení špíny na vaše bývalé. Jednou jste s nimi žila a tím, že je budete nyní očerňovat, shodíte především sama sebe.

6. Nehrajte žádné hry. Je to únavné a stejně vyjde pravda najevo. Dřív nebo později váš vyvolený zjistí, že to divadlo, které jste mu předvedla nebylo úplně tak podle vašeho scénáře.

7. Nelžete. Je to jedna z nejhorších vlastností a na první rande nepatří. Ani na druhé, třetí...