ZNOVU SINGLE | 6 způsobů, jak překonat rozchod

Všichni víme, že rozchod neznamená konec světa...
8481

...to však nemění nic na tom, že jde o vážně nepříjemnou věc, přes kterou se všichni z nás chtějí co možná nejrychleji přenést. A právě proto není nikdy na škodu zopakovat si několik porozchodových rad.

1. Odstřihněte se. Může to sice bolet, možná nějaký ten pátek neuvidíte vaše společné kamarády a nedáte si kafe v oblíbené kavárně, kam jste chodili spolu s vaším ex, ale po čase to přinese ovoce. Navíc existuje spousta jiných skvělých lidí i míst, které čekají na to, až se s vámi seznámí a až je navštívíte! Tak se do toho pusťte. Ideálně hned!

2. Zaměstnejte se. Nenechte si v diáři prostor pro truchlící a ubrečené odpoledne. Jednoduše stále něco podnikejte, plánujte, pracujte a bavte se, i když na to ve skrytu duše nemáte úplně náladu.

3. Mluvte o tom. V ideálním případě však pouze s někým, kdo to hned druhý den na pivu s vaším ex trošku nepřibarví a nepřevypráví. Najděte ve svém okolí osobu, která o vašem posledním vztahu nemá moc informací a dokáže se na celou situaci podívat s nadhledem.

4. Odstřihněte se od všech mobilních aplikací. To, že si na WhatsAppu, Facebooku i Instagramu změníte normální profilovou fotku za vysmáté selfie, nic nezmění. Stejně tak vám nijak nepomůže, když si budete při stalkování bývalého přítele na sociálních sítích hrát na detektiva a učit se přezdívky a jména všech jeho nových objevů nazpaměť.

5. Čas na změnu. Existuje něco, co jste kvůli své bývalé lásce neudělali? Nenechali se potetovat, neostříhali jste se na krátko, nevyrazili s partou kamarádů na týden na hory? Tak teď je ta ideální doba, kdy můžete myslet čistě jen za sebe a dělat cokoliv, co vás udělá šťastnými.

6. Mějte na paměti, že bude zase dobře.