Vztahy: 4 týpci, kterým je dobré se vyhnout

Někdy to zkrátka víme na první dobrou...
12277

Že ten nebo onen frajírek nebude tím, který vás okouzlí a kterému dobrovolně odevzdáte své srdce... 

Existují ale obecně platná pravidla, která doporučují, vyhýbat se následujícím typům mužů.

1. Mámánek. Maminka je bezesporu nejdůležitěšjí ženou v životě muže. Miluje jí, věří jí a často rád dá na její radu nebo doporučení. Pokud je tento vztah ale "za hranicí" a maminka hraje roli nejen maminky ale také kamarádky, rádkyně a především soudkyně, mějte se na pozoru. Ono už samo o sobě stačí, naučit se žít s mužem. Naučit se žít zároveň i s jeho maminkou tak nebude nic, po čem byste bezmezně toužila. Na mamánky tedy obzvlášť pozor!

2. Alkoholik. Neumí si představit žadné vaše setkání bez skleničky ( lahve ) a neustále má potřebu něco popíjet? Pozor, pozor, pozor! Ze začátku vám tento styl života možná může přijít, jako velká zábava a nikdy nekončící party na které není pro starosti místo, ale věřte nám, že časem byste litovala. Sebe i jeho.

3. Svůdník. Jasně, pokud svádí vás, je to super. Pan svůdník má ale v momentě, kdy vás uloví v merku už další oběť, na kterou se chystá zaútočit. A až se mu i to podaří, vyhlídne si další, a další, a další... Opravdu chcete být jedna z mnoha?

4. Agresor. Má váš vyvolený sklony k agresi? Nejde pro sprosté slovo daleko a nedělá mu ani žádný problém dát někomu pěstí? Utečte, dokud je čas!

Chápeme, že v počáteční zamilovanosti, kdy máme červené brýle si myslíme, že MY je změníme. Ano, jsou vyjímky, které potvrzují pravidlo, ale pravidlem bývá, že tihle týpci, se zkrátka nezmění...