Varovné signály, které vám prozradí, že je čas vzít z rande nohy na ramena

První rande...
11775

Spousta očekávání, plánování společné budoucnosti a růžové brýle. Všechno to ( a někdy mohem víc ) si před prvním rande malujeme.

To, že by to nemuselo vyjít si vůbec nepřipouštíme. Proč taky? Vždyť tentokrát už je to přece určitě pan Božský.

Jsou ale situace, které by vás měly varovat, že to možná úplně taková hitparáda nebude. Které to jsou?

1. Frajer. A to nemyslíme v dobrém slova smyslu. Historky o tom, kolik zvedne denně činek v posilovně, kolikrát se kde popral nebo to, kolik dokázal sbalit holek za večer, by pro vás měly být určitě varovné signály.

2. Alkohol. Ještě nejste ani u hlavního jídla a Božský už má v sobě třetího panáka? Pozor! Nervozitou to určitě nebude.

3. Téma maminka. Muži, zaškatulkovaní v kolonce "maminčin mazánek" jsou tématem sami o sobě a rozhodně ne jednoduchým. Mít jeho maminku neustále v zádech a být pod jejím drobnohledem 24 hodin v kuse je při nejmenším nepříjemné. Nemluvě o tom, že na prvním místě bude vždy a pouze ona.

4. Mobil a kamarádi. Pokud máte první rande a on se neustále dívá do mobilu a řeší, kde jsou jeho kamarádi a za jak dlouho za nimi bude moct zmizet - varovná kontrolka by se vám měla rozblikat. A navíc, kdoví, jestli na druhém konci jsou opravdu "kamarádi".

5. Jiné ženy. Jste na schůzce a on má neustálou potřebu okukovat jiné ženy? Pryč od něj!

6. Ex. To, jak mluví ( pokud tedy vůbec ) o své ex, vám o něm dost prozradí. Buďte ostražitá.

7. Galantnost a vychování. Ať si říká, kdo chce, co chce, ženy galantní muže milují a chtějí. Pokud ten váš nemá ani základy slušného chování, dobře si rozmyslete druhou schůzku...