Spring and single : Proč je skvělé být na jaře bez partnera

Jaro je za dveřmi...
12117

A kdy si ho nejvíce užít než když jste single?

Stop smutnění, že se nebudete mít s kým líbat pod rozkvetlou třešní a podívejte se na vše z lepší perspektivy. Být single na jaře je totiž děsně fajn!

Proč?

1. Nový šatník. No dobře, tak ne úplně nový ale určitě přibude pár kousků, které prostě musíte mít. Známe - chápeme. A vzhledem k tomu, že jste single, vám do jejich výběru nikdo nebude zasahovat. Takže žádné zákazy velkých výstřihů nebo divokých vzorů. Prostě vaše nové kousky podléhají jen a jen vašemu schválení. Není to skvělé?

2. Výlety. Kdy jindy se vydat na nejrůznější výlety než právě na jaře? Počasí už vybízí k popíjení vína na zahrádkách a vy se můžete vydat objevovat nová místa. A klidně každý víkend. Váš čas si totiž plánujete pouze podle sebe.

3. Jarní výzvy. Chcete začít běhat, chodit na brusle nebo třeba tančit? Do toho! Nikdo vás nebude od vašich plánů zrazovat a vy si můžete plnit vaše sny.

4. Holčičí víkend. Naplánujte si s kamarádkama holčičí wellness víkend a užijte si ho na maximum! Co může být lepší než víkend strávený společně s vašimi kamarádkami v županech daleko od starostí všedních dní?

5. Randění. Randění na jaře má své neopakovatelné kouzlo. Užijte si ho proto na sto procent, protože nikdy nevíte, jestli tohle rande není vaše poslední - může se totiž snadno stát, že z jarního rande se vyvine láska jako trám a váš single život bude rázem minulostí.