První rande: Víme, kterým outfitům se určitě vyhnout

První schůzka s panem Božským za dveřmi a vy nevíte, co na sebe..
10487

Určitě máte vymyšlený už padesátý outfit a stejně nemáte jasno. Mělo by to být něco sexy ale ne prvoplánově, zároveň něco, co vypadá slušně, ale ne abyste vypadala, jako z klášterní školy. Kdo se v tom má vyznat?!

Tady jsou 3 tipy, co ROZHODNĚ nechat doma ve skříni, pokud se chystáte na první rande

Výstřihy. S výstřihem vždy opatrně. Obzvlášť pokud je vaše poprsí větší, působí přehnaný výstřih lacině. A to je určitě to poslední, po čem toužíte. Přimějte ho, dívat se vám do očí, ne do výstřihu. 

Krátké sukně. Ne, opravdu není roztomilé obléct si sukýnku, jako školačka a doufat, že zaujmete. Respektive zaujmete, určitě ale ne tak, jak byste chtěla.

Podpatky. Znáte něco horšího, než cupitat v podpatcích po dlažebních kostkách v momentě, kdy máte vypadat uvolněně a free? My rozhodně ne.

Tip Joy! Na prvním rande byste měla působit „v pohodě“, mile a hlavně být svá. Naprosto nic nezkazíte osvědčenou klasikou, která se skládá z džín, bílého trička, conversek a přirozeného účesu. Spolu se zářivým úsměvem a jemným leskem na rtech budete okouzlující. Pamatujte, že páni kluci mají vždycky radši “holky od vedle” než přestrojené barbíny.