POTVRZENO: Single ženy jsou úspěšnější!

Souhlasíte?
12237

Je lepší být single nebo zadaná? Průzkum mluví jasně!

Každý se v životě alespoň párkrát ocitne v situaci, kdy chce pravý opak toho, co má. Blondýnky chtějí být brunetkami, studentky láká tvrdá práce a zadané ženy by si rády vyzkoušeli nezávazný flirt nebo single život.

Důležité je uvědomit si, že na všem je něco pozitivního. Pokud jste šťastně zadané nebo třeba vdané, máte velké štěstí. Má to ale i jeden háček. Spokojení lidé mají ve zvyku přestat se snažit. Zato single dámy se musí umět otáčet, proto se jim často víc daří hned na několika frontách.

Studium

Nezadané slečny nic moc nerozptyluje, proto si dokáží vyhradit čas na učení a neutíkají z přednášek kvůli přípravám na rande. Naopak! Setkávání se s lidmi ve škole berou jako příležitost pro poznání svého prince.

Práce

Jakmile jste single, tak model, kdy se muž stará o finance a žena o domácnost prostě neexistuje, proto se musíte opravdu snažit, budovat si kariéru a vydělat si na vše sama.

Životní styl

Žijete v domnění, že zadané ženy o sebe pečují? Chyba. Většina z nás po několika měsících vztahu upadne do stereotypu, který způsobí, že nás přestane zajímat, jak před partnerem vypadáme. Naopak single dámy se malují i když jdou s odpadky, místo vyvařování v kuchyni chodí cvičit a jí zdravě, tak jak samy chtějí, protože jim žádný muž neříká, že salát není jídlo!