Objevte mužské vlastnosti, které by měla mít každá žena

Občas vůbec není na škodu být tak trochu chlap...
11837

Samozřejmě, že žena by měla zůstat v prvé řadě ženou. Pokud si ale osvojíte pár vlastností, které pánové mají, můžete jen získat. Které máme na mysli?

1. Sebevědomí. Někteří muži ho mají víc než je potřeba. Nebojte se pořádnou dávku sebevědomí přebrat a užívejte si ji. Být sebevědomá je přece skvělé.

2. Drzost. Být přiměřeně drzá je cool. Proč by tahle vlastnost měla zůstat jen mužům?

3. Přímočarost. Jít si tvrdě za svým? Proč ne! Když můžou ONI, MY můžeme taky.

4. Flirtování. Pánové kluci jsou mistry ve flirtování a baví je to. A my víme proč. Občas si totiž jen tak zaflirtovat je prostě boží!

5. Z ničeho si nedělat hlavu. Logicky jsme od přírody my ženy zodpovědnější. Zkuste ale jednou za čas zapomenout na "musím" a "měla bych" a hoďte vše včetně starostí za hlavu. A hlavně si to užijte.

6. Řekněte to nahlas. Nebojte se říct svůj názor ať je jakýkoliv. Klidně úplně jiný než ten, který mají všichni ostatní v místnosti.

7. Jezte na co máte chuť. Jíst a pít co hrdlo ráčí aniž byste řešila kalorie nebo celulitidu - yes!

8. Outfit? Na pohodu. Pánové vždy vypadají tak nějak cool. A to i když nad svým outfitem netráví zrovna hodiny v šatně. Jak je to možné? Ať už vyjdou v čemkloiv, věří si a cítí se fajn. A věřte tomu nebo ne, tohle dělá hrozně moc. I když totiž budete oblečená v posledních fashion trendech ale nebudete se v nich cítit, perfektního looku nikdy nedocílíte. Věřte nám!

9. Když nejde o život... Naučte se brát vše tak nějak s lehkostí. Vztahy, práci, volný čas. Není nutné ve všem vynikat a být perfekcionista na všech frontách. Vnést si do života občas trochu punku je zábava. Jděte do toho!

10. Jděte do všeho na plno. Když se chlap pro něco rozhodne, jde si za svým, dokud to nemá. Hmmm, tohle by se nám taky mohlo hodit, ne? Třeba při cestě za dokonalou postavou!