Love: Víme, jak neztratit sebe samu a mít přitom plnohodnotný vztah!

Známe to každá! Seznámíme se s NÍM a vše kromě NĚJ jde stranou!
10348

Jen on, on a opět on... Opravdu si myslíte, že je to správně?

Na začátku je to samozřejmě krásné a svému miláčkovi chceme věnovat co nejvíce času.

Důležité je ale mít na paměti, že žádný začátek netrvá věčně a mimo vaší vztahovou bublinu se svět stále ještě točí a vy byste toho kolotoče měla být i nadále součástí. 

Snažte se proto mít na paměti následujících 5 věcí.

1. Přátelé a rodina - Nic a nikdo jiný Vás v případě nezdaru nebude vytahovat z dalšího zklamání. Udržujte s nimi pravidelný kontakt a informujte je nejen o vašem vztahu s Božským ale třeba i o tom, že vaše dieta číslo 187 opět nefunguje! Hlavně na ně nezapomínjete!

2. Volný čas - Ano, je nepředstavitelné na začátku trávit volný čas s někým jiným než s ním! Věřte ale, že mimo vaší osobnosti se na vás Božskému zcela jistě líbily i vaše zájmy a koníčky! Nevzdávejte se jich proto a pokračujte v nich, jak jen to bude možné.

3. Vaše beauty dny - Dny, kdy máte na obličeji celý den masky, lakujete si nehty, drbete s kámoškou po telefonu, jíte tuny čokolády a čtete si novou JOY!

4. Tajemství - Tajemství je něco, co by měla mít každá z nás! Každá žena, která je tak trochu tajemná, je pro muže nepředstavitelně sexy. Věřte nám a nechte si pro sebe pár věcí o kterých nebude mít váš drahý ani páru. 

5. VY - Nikdy a opakujeme nikdy nezapoměňte sebe milovat víc! Pravda, kterou nahlas řekla Samantha v Sexu ve městě a my ji za to do smrti nepřestanem být vděčné! Pokud totiž nebudete šťastná a spokojená sama ze sebou, nemůžete udělat šťastným nikoho dalšího. Není to klišé - je to naporstá pravda.