Jak si nejlíp užít status SINGLE během léta? Máme pro vás návod!

Trápí vás, že se nevodíte po městě s miláčkem za ruce?
13086

Vůbec nemusí!

Je léto, vy jste single a to je naprosto dokonalá kombinace! Co si určitě nezapomeňte zapsat na váš letní "to do" list?

1. Cestujte. Oprávněně bod číslo jedna. Kdy jindy nejvíc cestovat, než když jste sama? Cestujte, jak nejvíc to jde. Zážitky a zkušenosti, které po světě nasbíráte jsou k nezaplacení, a budete na ně vzpomínat léta. Věřte nám!

2. Učte se cokoliv nového. Chcete umět tančit salsu nebo udělat skvělé sushi? Přihlaste se do kurzu, kde se cokoliv, po čem toužíte naučíte.

3. Buďte sama se sebou. Je to jedna z nejlepších věcí, kterou pro sebe můžete udělat. Být sama se sebou, vnímat se a naučit se mít váš čas pro sebe ráda. Neberte samotu jako trest ale jako odměnu!

4. Jezte. Ochutnávejte vše, na co máte chuť. Nemusí vás trápit nějaký ten špíček navíc, protože se nemáte před kým stydět. A i kdybyste někoho měla... Za nějaké to kilo navíc se rozhodně nikdy nestyďte! Je to vaše tělo a je dokonalé právě takové, jaké je teď. 

5. Nechte budoucnost osudu. Nepřemýšlejte nad tím, kdy přijde váš pan Božský, jestli to bude už konečně ten pravý nebo jak bude vypadat. Naučte se žít přítomností a na budoucnost si v klidu a pohodě počkejte.

6. Flirtujte. Kdy jindy než v létě a když jste single byste měla flirtovat a užívat si pozornost všech mužů ve vašem okolí?