Jak se po rozchodu dostat zpět do formy? Máme manuál

Je to definitivní...
11931

Vy a on už nejste pár. Všechno je pryč a vy se s tím musíte smířit ( ano, nic jiného vám nezbude ), oklepat se a jít dál. Že nevíte, jak na to? Vyzkoušejte naše osvědčené tipy.

1. Přiznejte si realitu. Hluboký nádech a několikrát si zopakujte, že jste single a jste s tímhle stavem smířená. Žádné doufání v návrat nebo v cokoliv, co by se návratu podobalo.

2. Řekněte to všem. Vyhnete se tak trapným situacím, kdy se vás vaši přátelé budou ptát na něj a vy se budete snažit se z konverzace nějak vymotat. I oznámení o vašem rozchodu ostatním, je určitou terapií, která vám pomůže smířit se s tím, že je konec.

3. Vyzpívejte se. Zní to bláznvě? Ale funguje to. Pusťte si vaši oblíbenou hudbu, dejte volume pořádně doprava a zpívejte z plných plic! Nebojte se toho!

4. Vyrazte mezi lidi. Být doma a fňukat do polštářů si povolte maximálně jeden víkend. Pak se vzchopte, ukončete "truchlící období" a začněte znovu pomalu žít. I když se vám nechce, přijměte pozvání vaší kamarádky a jděte s ní na drink. Potřebujete být mezi lidmi a bavit se. Teď víc než kdy jindy.

5. Rudá rtěnka. Trik, který funguje snad úplně na všechno. Budete se s ní cítit sebevědomě, fajn a můžete se za tuhle "masku silné ženy s rudou rtěnkou" schovat. A to je fajn.

6. Sex ve městě. Tahle bible všech žen vás dostane zpět do života zaručeně. Čtveřice nejlepších kamarádek z New Yorku už nám pomohly nesčetněkrát!