9 tipů, jak si užívat single života: I když se ostatní ženou do manželství a stávají se rodiči

Všeho moc škodí!
13003

Známe to všichni – facebooková a instagramová zeď se z feedu pozvánek na večírky mění v nekonečný kolotoč svatebních oznámení, dojemných videí, malých dětí... No, jestli jste to ještě nezažily, máte se na co těšit a pro ty z vás, které si aktuálně ťukají do čela podobně jako my, máme krátký manuál, jak to všechno štěstí z hlavy tak trochu vytěsnit!

1. Nastartujte svou kariéru. Možná do dnešního dne děláte něco, co vás docela baví. Právě teď je ale nejvyšší čas začít podnikat něco, co budete milovat.

2. Vezměte se na rande. Ano, jen vy a nikdo jiný, večeře, masáže, film, pohoda, klid. Opravdové rande nemusí být jen ve dvou.

3. Cestujte. Vyrazit za hranice všedních dní nemusí stát miliony, za to zážitky budete mít k nezaplacení.

4. Vyrazte na random kurz. Možná jste nejlepší na světě v něčem, co jste ještě nikdy nezkusily. Tak do toho!

5. Zrenovujte svůj byt. Vyměňte obrazy na stěnách, možná i přesuňte lehce nábytek z místa na místo. Dopřejte si prostě a jednoduše nový život v novém bytě.

6. Udělejte si radost. Všichni v hlavě máme nápady, které se už léta bojíme realizovat, protože... Víte na co je nejvyšší čas? Jít do toho po hlavě.

7. Užívejte si jedno rande za druhým. Kdy jindy budete mít v životě možnost zvládnout i dvě schůzky za večer?

8. Začněte s dobrovolnictvím. Už jste někdy něco dělaly jen tak? Objevte kouzlo pomoci bez očekávání, co za to budete mít.

9. Nebojte se lenošit. Strávit celý den u televize a nevystrčit paty z domu? A proč ne... Každá vaše činnost nemusí mít speciální poselství.

 

 

Foto: Archiv Joyonline.cz