5 věcí, které pochopí jen ženy po třicítce

Magická hranice třicítky...
12084

Všeobecný strašák, který čím víc se přibližuje, tím víc nás děsí. Na co se můžete "těšit" v momentě, kdy váš věk bude začínat číslem tři?

1. Pleť. Jako mávnutím kouzelného proutku už vám nebudou stačit krémy, které jste používaly doposud. Pleť bude chtít více hydratace a péče. Povinností začne být kosmetika a jiné kosmetické procedury. Ale na druhou stranu - více péče, méně vrásek.

2. Randění. Randit po třicítce je často za trest. "Nabídka" na trhu už není tak neomezená, jako když vám bylo dvacet a navíc máte mnohem vyšší nároky. Tím se vše samozřejmě komplikuje.

3. Diety. Když vám bylo něco málo přes dvacet, stačila rychlá týdenní dieta a vše bylo, jak má. Tak na tohle po třicítce zapomeňte. Metabolismus se začne nějakým zázrakem zpomalovat a vy si budete muset najít svoji cestu, jak se do "vašeho" těla zpátky vrátit.

4. Kocoviny. Ufff. Ty večírky, které končily nad ránem a mnohdy se portáhly až do dalších dnů - tak ty už nejspíš taky nezvládnete. Rána po party jsou náročnější, vyporšťováky, které vám fungovaly tehdá už taky moc nepomáhají... Každou party si proto nejspíš 2x rozmyslíte.

5. Láska. Bezhlavě se zamilovat a odjet za vašim milým třeba na druhý konec světa! Před pár lety? Žádný problém. Dnes budete věci více zvažovat a k srdci připojíte i rozum.

Ale na druhou stranu... Máte spoustu zkušeností, nic vás už jen tak nerozhodí, víte, co chcete a kdo jste a vše berete tak nějak s nadhledem. A víte, co se říká. Život po třicítce, to je teprve jízda!