5 důvodů, proč je skvělé mít svůj holčičí gang

Holčičí parta...
12099

Není na světě snad nic pevnějšího než kamarádství mezi holkama. A vůbec se nemusí jednat pouze o pár. Skvělé přátelství existuje i v holčičích partách!

Proč je perfektní mít svůj vlastní girls gang?

1. Víc hlav, víc ví. Není týden, kdy byste vy nebo vaše přítelkyně neřešily nějaký ohromně důležitý problém. Tím, že je vás víc, máte k dispozici víc názorů a také víc možností k řešení. Satačí si vybrat.

2. Podpora. Zradil vás přítel? Šéf v práci se po vás nesmyslně vozí nebo jste dostala tento týden už pátou pokutu za parkování? Klid. Od toho máte svůj dívčí spolek - sdílené trápení = poloviční trápení.

3. Legrace. Ta neskutečná legrace, kterou zažijete jen když jste spolu. Jedna doplňujete druhou, neutuchající záchvaty smíchu, vtípky, které nemají konce... To zažijete jedině se svojí crew.

4. Když nemůže jedna, pořád je ještě šance, že ostatní holky budou moct. Ať už potřebujete s někým akutně na nákupy nebo probrat nejnovější drby, určitě bude mít alepsoň jedna kamarádka čas. Hurá.

5. Na svůj dívčí klub se můžete vždy spolehnout. Je to místo, kde můžete být naprosto sama sebou, kde nemusíte předstírat, že to, že se vám ještě neozval vás nemrzí, místo, které je pro vás přístavem a to za každého počasí. Mít pár nejbližších kamarádek je totiž jedna z největších životních výher!