Být single je cool! Zamilujte si benefity života svobodných

Být single nikdy nebylo víc sexy...
12502

Samozřejmě, že partnerský život má taky něco do sebe. Občas se ale život zamotá, a vy se ocitnete sama. Neboli single. Žádný stres! Nemít partnera rozhodně není žádná pohroma. Mnohdy vám bude spousta zadaných závidět. Věřte nám.

Proč? Sepsali jsme pro vás pozitiva statusu single!

1. Věta "Jsem single" je zkrátka sexy. Cítíte v ní tu volnost, touhu po nenaplněných dobrodružstvích a očekávání nových vzrušujících zítřků? My rozhodně ano!

2. Můžete dělat cokoliv, co vás zrovna napadne. Skočit padákem, letět do Ameriky, začít se učit jezdit na koni... Jednoduše můžete naprosto vše, protože vás nikdo nebrzdí, ani vás z vašich plánů nezrazuje.

3. Sny. Právě teď je čas na plnění těch nejtajnějších snů. Zapomeňte na strach a vystupte ze své komfortní zony. Jen tak zažijete něco, co jste ještě nikdy nezažili a vaše sny se můžou začít plnit.

4. Průzkum trhu svobodných. Můžete randit, jak se vám jen chce a zároveň zkoumat volné "zboží" na trhu. A následně o něm referovat zadaným kamarádkám, a vše s nimi do detailu probrat. Důležitý bod!

5. Uvědomíte si, co chcete. Čas, který strávíte sama se sebou je nesmírně důležitý. Ujasníte si priority a budete naslouchat svým potřebám. To je pro následující vztah potřeba. 

6. Naučíte se spoléhat sami na sebe. Benefit k nezaplacení!

7. Prostor! A to jak v životě, tak ve vaší šatní skříni.

8. Nekonečné hovory s kamarádkama? Bez problému!

9. Party time. Kdy jindy si užít nekonečné večírky se svými přáteli?

10. Čas na změnu. Nové vlasy? Auto? Outfit? Anooo!

Přečtěte si také: 4 důvody, proč si pravidelně užívat váš holčičí den

Znovu Single: 6 způsobů, jak překonat rozchod

Love: Jakých je 8 fází nového vztahu? Víme to!