Horoskop na 44. týden | Milí Střelci, tento týden vás zřejmě čeká důležitý rozhovor

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 29.10. do 3.11.2019!
12638
Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden pro Vás může být důležitá rodina a sdílení společných chvil. Vzpomínkový víkend Vás může unavit. Na neděli si zřejmě naplánujete aktivitu s přáteli, kteří Vám pomohou obnovit Vaši sílu.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panny, prodloužené volno Vám pomůže vyřídit si pár rodinných záležitostí, které budou moci přijít na řadu. Tím se bude moci i zklidnit rodinná atmosféra a týden bude pro Vás poklidný.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden si zřejmě rozmyslíte nákup drahého dárku pro někoho blízkého. Zřejmě by se to dotklo v nějakém směru Vaší rovnováhy. Zauvažovat můžete i o dárku v podobě dovolené.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden pro Vás může být důležitá nějaká oslava v práci či tam, kde se na něčem aktivně podílíte. Zřejmě se na to i náležitě budete připravovat. Můžete mít za lubem i v tu chvíli něco důležitého oznámit druhým.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden Vás zřejmě čeká důležitý rozhovor. Je možné, že se na něj budete i připravovat. Moudře si budete chtít něco ujasnit. Půjdete zřejmě do detailů a nenecháte se jen tak odbýt. Může to být pro Vás rozhodující v nějakém rozhodnutí.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden budete zřejmě myslet na nějaký odchod ze situace nebo přímo z nějakého místa. V klidu si to ještě jednou promyslíte. Budete mít chuť udělat podstatný krok vpřed.

Přečtěte si také | Dokonalá pleť na podzim i v zimě? 17 tipů na produkty, které toho docílí

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden od Vás může někdo vyžadovat pozornost a něhu. Vyjádřením svých citů pomůžete nejenom sobě mít láskyplný a radostný vztah. Sami můžete pociťovat tento týden zvýšenou potřebu vyjádřit se upřímně a citlivě.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Rybičky, tento týden můžete využít nějakou situaci k tomu, abyste v příjemné atmosféře něco důležitého vyřešili. Nutná bude z Vaší strany komunikace a vstřícný krok.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, tento týden zřejmě budete myslet na někoho blízkého a dělat si o něj starosti. Je možné, že Vás příjemně překvapí tím, že se Vám ukáže. Budete moci zjistit, že je vše v pořádku.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden může být pro Vás výzva to, abyste byli v něčem trpěliví. Chystá se na Vás bobřík trpělivosti. Na konci týdne můžete být za svoji vůli náležitě odměněni. Ucítíte i příval čerstvé a akční enegie.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, tento týden si budete moci uvědomit, jak důležité je vnímat a cítit vnitřní harmonii a pohodu. Zřejmě přehodnotíte i čas, který věnujete své práci. Někdo Vám bude chtít udělat radost.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, tento týden zřejmě budete s něčím vnitřně bojovat. Budete si moci tím uvědomit co je již přežité a co Vám neslouží. Od něčeho budete moci i ustoupit a podívat se na věc z vyšší persektivy.

Horoskop od 29.10. do 3.11.2019 | Foto: Getty Images