Horoskop na 43. týden | Milé Váhy, můžete očekávat příjemné náhody!

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 21.10. do 27.10.2019!
12626
Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden budete zřejmě muset něco přehodnotit. Situace Vás bude chtít v nějakém směru rozhoupat k aktivitě. Bude to pro Vaše dobro, i když to momentálně můžete vidět jinak.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panenky, v tomto týdnu můžete očekávat nějakou zajímavou nabídku. Můžete z ní být ovšem trochu zklamaní. Nezoufejte, budete mít totiž na výběr z několika možností. Dopřejte si tedy čas na rozmyšlenou.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, můžete očekávat příjemné náhody a nečekané situace, které vás hodně překvapí. Vést by Vás to mělo ke štěstí a spokojenosti. Pokud na něco čekáte, měli byste se tento týden dočkat. Udělá Vám to radost.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, můžete se tento týden těšit na nějaké společenské setkání. Zřejmě se tam dozvíte i nějakou novinku či informaci, která Vás potěší. Můžete i něco malého na té akci vyhrát.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci,tento týden se můžete dozvědět důležitou zprávu. Zřejmě si na úplné znění nějakého rozhodnutí ještě chvilku počkáte. Něco ještě není připraveno tak, aby se to mohlo uzavřít.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden si budete moci uvědomit, že máte něco pouze a jen Vy ve svých rukách. Záležet bude také na Vaší trpělivosti a odhodlání vše v mírnějším tempu dořešit. A třeba i získat něco, co je pro Vás důležité.

Přečtěte si také | Naučte se spoléhat sami na sebe: Poradíme vám, jak na to

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden můžete očekávat milou zprávu. Někteří z Vás se zamyslí i nad tím, zda si do domácnosti pořídí pejska či jiné domácí zvířátko. Mohou Vás Vaše děti tento týden přemlouvat právě k této koupi.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Rybičky, tento týden zřejmě ukončíte nějaký vztah či smlouvu. Jednat se ovšem bude jen o ukončení, které již nemá žádné předpoklady pro další spolupráci. Ucítit tak budete moci úlevu a osvobození od nějakých povinností.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, tento týden budete moci řešit i na úřadech věci, které Vám mají zajistit prosperitu a někdy také jistotu. Budete mít vše připravené k tomu, abyste si zajistili životní rovnováhu.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden se můžete někam vydat v souvislosti s tím, co nového Vás v nejbližší budoucnosti čeká. Zřejmě si budete vyřizovat konkrétnější kroky. Je možné, že proběhne i nějaká registrace.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, tento týden se budete muset aktivně zapojit do něčeho, co má souvislost s pravdou a pravdivým konáním. Sami budete chtít mít jasno a nedělat nic, co by Vás mohlo ohrozit nebo v čem byste si sami svojí neznalostí mohli ublížit.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, tento týden byste mohli snadno udělat chybu, proto si vždy vše dobře prostudujte! Nic nenechte náhodě.

Horoskop od 21.10. do 27.10.2019 | Foto: Getty Images