Horoskop na 25. týden | Milé Ryby, tento týden vám může nabídnout příjemné překvapení

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 15.6. do 21.6.2020!
13031

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden Vám vnese do života větší jasnost a prohlédnutí v situaci, která může být pro Vás složitější a momentálně nemáte dost sil si s onou záležitostí poradit. Přichází podpůrné energie, které Vám pomohou rozumnou cestou dát věci do pohybu. V nějakém směru se mohou objevit vítané začátky.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panny, půlka měsíce června Vám umožní zmírnit v něčem tlak na sebe sama. Okolnosti, které s tím souvisí Vám zatím nemusí vyhovovat. Konec týdne Vám může potvrdit i to, že nebylo potřeba v nějaké záležitosti pospíchat. Získat tím můžete i nějakou výhodu a uznání.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, půlka měsíce června může předznamenávat úspěšné završení nějaké životní fáze. Měli byste mít důvod ke společenské události, při které se budete moci i odměnit za Vaši snahu a píli. Řešit můžete i téma spojené s významným úspěchem svého dítěte.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden Vám může naznačit, kudy vede cestička k větší rovnováze. Týkat se to může i pracovní záležitosti, která může od Vás vyžadovat ukončení nějaké části činnnosti. Úspěšně také můžete dokončit nějaký projekt.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden od Vás bude vyžadovat vstřícný a spravedlivý postoj. Umožníte si tím uvolnění nové možnosti, kterou budete moci lehce převzít do svých rukou. Zjistit můžete i to, že něco nelze uskutečnit se starými podmínkami. Měli byste mít příležitost v nějaké situaci stanovit nová a jasně daná pravidla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden Vám umožní něco si s předstihem vhodně naplánovat. Pocítit byste měli i úlevu. Týden předpovídá i klidnější průběh ohledně pracovní záležitosti. Váš intuitivní pocit Vám umožní zdárně vysledovat příchozí možnou nabídku, týkající se Vaší profese.

Přečtěte si také: 6 tipů, jak si udržet vztah na dálku

 

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden Vás bude chtít probudit z nějaké případné letargie. Ucítit můžete i podporu někoho blízkého, který Vám ze srdíčka přeje jen to dobré. Může Vám dodat i potřebnou psychickou podporu. A to i v záležitosti, která se týká uzavření nějaké minulosti a umožnění si něčeho nového.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Ryby, tento týden Vám může nabídnout příjemné překvapení. Na něco se budete moci podívat reálnějším a rozumnějším postojem. Při bližším zjišťování informací ohledně nějaké aktivity můžete zjistit i vítané možnosti, čím si vylepšit svůj životní prostor. Někdo Vám může dát i výhodný tip.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

 

Milí Berani, začátek týdne s postavením Luny ve Vašem znamení Vám může vhodně ukázat i to, kde případně nejste sami k sobě upřímní. Tento náhled do hlubiny Vaší duše Vám bude moci ukázat směr a možný začátek něčeho nového po čem toužíte. Je možné, že si něco osvěžujícího a obohacujícího sami prosadíte.

 

Býk (21. 4. až 20. 5.)

 

Milí Býci, červnový týden Vám příjemnou cestou naznačí, kde případně si můžete svými představami malovat vzdušné zámky. Přínosné prohlédnutí aktuálních možností Vám pomohou vhodněji realizovat Vaše představy. Je možné, že v něčem usměrníte své požadavky a zaměříte se spíše na praktické vlastnosti a využití toho, co aktuálně potřebujete.

 

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, červnové období Vám přeje. Tento týden Vám může při nějaké příležitosti potvrdit i Vaše minulé tušení v případě toho, která možná cesta je sice zajímavá, ale nějakým způsobem pro Vás dlouhodobě nevýznamná. Chystat se můžete i na uzavření situace, která Vám již neprospívá. Je možné, že Vás čeká stěhování či jiná příznivá změna k lepšímu.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

 

Milí Raci, cítit můžete nutkání něco ve svém životě změnit k lepšímu. Nedělní Novoluní ve Vašem znamení Vám dodá svěží vítr do plachet. V průběhu týdne Vám situace bude moci nastínit, čím byste se v budoucnu zbytečně zatěžovali. Chopíte se toho důležiitého a pro Vás podstatného a něco tím budete moci i nového otevřít.

 

Horoskop od 15.6. do 21.6.2020 | Foto: Getty Images