Horoskop na 19. týden | Milí Kozorozi, nyní potřebujete být s někým ve větší blízkosti

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 4.5. do 10.5.2020!
12952

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, květnový týden Vám nabídne vyřešit zdárně to, s čím jste již ani nepočítali. Měli byste mít důvod k radosti. Přinést Vám může situace týdne i nový moudrý nadhled na jistou osobní záležitost. O slovo si může říci i téma pitného režimu.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panny, květnový týden Vám umožní něco razantně změnit, pokud si to budete sami přát. Prohlédnete to, co máte prohlédnout a to Vám pomůže více se v něčem orientovat. Je možné, že budou padat masky a Vy budete moci i odložit či ukončit nějakou nepříjemnost.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, květnový týden Vám přináší v nějakém ohledu pozitivní změnu skrze okolní vlivy. Postřehnete situaci, která se Vás přímo netýká, ale Vy se tím budete moci svobodněji k něčemu rozhodnout. Přinést by Vám to mělo v nějakém aspektu i větší pocit jistoty.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, první květnový týden Vám přináší v nějakém směru štěstíčko a zdárné dokončení. Důležitost je kladena na vědomé vnímání intuitivních vjemů. Vnímejte proto pečlivě svůj vnitřní hlas, který Vás lehce provede celým týdnem. Přijít může i nový záměr či projekt, který Vám udělá radost.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden Vám umožní předběhnout v něčem dobu a zdárně si něco lehce vyřídit. Impluz Vám k tomu může dát i Vaše intuice. Důležitý bude nějaký rozhovor, při kterém předejdete případnému nedorozumění. Nakonec to dobře dopadne.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, květnový týden Vám bude moci něco vynahradit. Je možné, že sami potřebujete být s někým ve větší blízkosti a situace týdne Vám bude v tomto směru nápomocna. Prožít byste si tak měli pěkný prožitek s osůbkami, které máte rádi. V nějakém směru je vyzdvižena trpělivost a mírnost, a tak se tento týden s něčím neukvapte.

Přečtěte si také5 tipů, jak mít v létě krásné vlasy

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, květnový týden Vám umožní převzít na chvíli vládu nad něčím, co je druhému nepříjemné. Vaše vstřícnost a určitý elán umožní i druhému na určitou věc pohlédnout z vyšší perspektivy. Nakonec se Vám podaří změnit druhému náladu k lepšímu a aktivně ho do něčeho zapojit.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Ryby, květnový týden Vám umožní vybrat si nejlepší verzi Vašeho plánu a směle se zapojit do tvůrčí aktivity, která Vám samotným přináší trvalé hodnoty. Je možné, že i z něčeho slevíte a lépe si upravíte i to, co je pro Vás aktuálně důležité.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, květnový týden Vám připraví atmosféru k upřímnému rozhovoru. Budete se moci společně o něčem ujistit a také přenastavit nějaký aspekt rodinných hodnot. Ve finále Vám to přinese větší chuť svobodně tvořit a vzájemně se podporovat.

Býk (21. 4. až 20. 5.)
Milí Býci, květnový týden Vám přináší možnost vybrat si z něčeho, na co jste dosud nedosáhli. Je možné, že již přišel vhodný čas k něčemu, co Vám přináší aktivitu, která Vás těší. Celkově by se měli věci pohnout kupředu. Na něco se budete muset více soustředit, vzhledem k tomu, že si to situace vyžádá.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, květnový týden Vám nabídne možnost odložit zbytečné myšlenky a aktivity, které Vás zatěžují a které se netýkají přímo Vás. Zaměstnat Vás může i aktivita, která Vám přinese více možností zaměřit se pouze na to, co Vás baví a přináší Vám radost i trvalé hodnoty.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, květnový týden může v nějakém aspektu přinášet i jistou osudovost. Budete si moci uvědomit nějaký extrém, který Vás nějakým způsobem může i ovlivňovat. Týden tak značí téma převzetí zodpovědnosti do svých rukou a zdárně si vybrat to, co je pro Vás důležité.

Horoskop od 4.5. do 10.5.2020 | Foto: Getty Images