Horoskop na 16. týden | Milí Berani, nezoufejte, tento týden má pro vás malé překvapení!

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 13.4. do 19.4.2020!
12909

Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, jste velmi společenští a trápit Vás může i to, že nemůžete být mezi svými. Je možné, že se budete chtít o tom i někomu blízkému svěřit. Najdete si takovou aktivitu, která Vám přinese uspokojení. Tento omezující čas budete chtít zaplnit tím, co Vám osobně přináší radost.

Panna (24. 8. až 23. 9.)
Milé Panny, tento týden se může vytvořit i malá ponorková nemoc mezi Vámi a někým z blízké osoby. Vyjednávat můžete i nějakou půjčku a ta Vás může na chvíli rozdělit. Myslete však na to dobré a dejte si na chvíli přestávku. Tento případný spor Vám může paradoxně nabídnout jinou a výhodnější variantu.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden Vám nabízí plodné a bystré vyjadřování. Přichází velká podpora pro Váš růst. Je možné, že si sami více uvědomíte, v čem všem jste šikovní a sami si začnete něčeho více vážit. Pomůže Vám to vědomě si řídit si své aktivity a moudře se rozhodovat.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden Vás již mohou více potrápit přísná omezení. Vydržte. Je možné, že budete muset vzhledem k tomu i oddálit či přímo zrušit nějakou oslavu. Moudře si s tím poradíte, i když vnitřně můžete vyjadřovat neochotu věci měnit. Zřejmě je změna nutná a bude pro Vás jednodušší vše přijmout takové, jaké to je.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden budete moci něco prohlédnout. Situace Vám bude moci pootevřít pravdivé okolnosti, kdy si sami budete moci uvědomit, co a v jakém aspektu mohlo být něco pouze Vaší iluzí. Je možné, že Vám nevyjde malý plán, na kterém jste uvažovali a to vzhledem ke stávajícím opatřením. Využít můžete změnu plánu k aktivní tvorbě, která se Vám sama nabídne.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden Vám umožní prožívat chvíle ve větším klidu a pohodě. Je možné, že si sami uvědomíte i to, co dobrého Vám tato omezující situace přináší. Vezmete své kormidlo do vlastních rukou a vědomě se od něčeho posunete jiným směrem.

Přečtěte si takéINTIMITY |14 způsobů, jak nenápadně projevit chuť na sex

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

MMilí Vodnáři, týden Vám přináší debatu, při které budete zřejmě řešit detaily a konkrétní představy nějakého projektu. Je docela možné, že se nakonec nesejdete na jedném možné verzi a dokonce z celkového plánu sejde. Po zralé úvaze by to i tak měl být dobrý tah.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Ryby, nenechte se tento týden vykolejit případnou nesnází odhledně pracovní aktivity. I vzhledem k okolnostem Vám týden nabízí nové postřehy a aktivity, které Vás mohou vést k nové práci. Jednat se zatím může o alternativní řešení.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, nezoufejte, tento týden má pro Vás malé překvapení. Vyžadovat to od Vás bude trochu té nadšenosti pro přínosnou věc a uvidíte, jak se Vám začne dařit. Postavíte se k něčemu s moudrým postojem a začnete něco pěkného obnovovat.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden Vám nabídne vnitřní léčení. Něco nejde tak rychle, jak jste si představovali a situace týdne Vás přiměje zpomalit a na něco se podívat s větší trpělivostí a nadhledem. Na konci týdne byste se měli k něčemu vážně rozhodnout a již to neoddalovat.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, tento týden Vám nabídne potřebu komunikace s mladší osobou. Intuitivně zachytíte potřebu něco si vysvětlit a uvést v harmonii. Pomůže Vám to předejít případnému nedorozumění. Nastavíte si pravidlo, které Vám umožní být ve větším klidu.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, tento týden Vám dodá odhodlání a vytrvalost ve Vaší osobní tvořivé aktivitě. Vymýšlet a studovat můžete nějaký projekt, který souvisí s Vaším domovem. Dobře si poradíte. Budete moci začít pracovat na plnění svého snu.

Horoskop od 13.4. do 19.4.2020 | Foto: Getty Images