Horoskop na 11. týden | Střelci, tento týden se bude točit kolem minulého vztahu

Zjistěte, co vaše znamení čeká v týdnu od 9.3. do 15.3.2020!
12842
Lev (23. 7. až 23. 8.)

Milí Lvi, tento týden Vás může hodně naučit. Skrze nějakou zkoušku poznáte, čeho se zbytečně držíte a již Vám to nic dobrého nepřináší. Budete se moci uvolnit od nějakého starého a nevyhovujícího mentálního vzorce. V něčem se začnete dívat na svět jinýma očima.

Panna (24. 8. až 23. 9.)

Milé Panny, v něčem výjimečný týden Vás podpoří v tom, jít si za svojí láskou. Týkat se to může i Vaší vysněné práce. Je možné, že si více uvědomíte, jak důležité je to, když posloucháte sami sebe a své srdce.

Váhy (24. 9. až 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden budete mít dostatek času k zamyšlení se nad svojí osobní vnitřní cestou. Je možné, že přehodnotíte nějaké své přání či plán a zaměříte se na to, co je Vám bližší a přirozenější. Jdete blíže k sobě.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden Vám bude velkou oporou při důležitém vnitřním rozhodnutí. Zaměříte svoji pozornost k Vaší sebelásce. Na co byste dříve neměli odvahu, teď vyjádříte. Posunete tím i své sebevědomí a posílíte tím i úctu sami k sobě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden Vám nabídne nové téma ohledně nějakého minulého vztahu. Dáte na vědomí to, co si upřímně myslíte a co byste si dál přáli. Povede to k většímu porozumění.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento týden Vám nabídne úžasnou příležitost k vyřešení případného nedorozumění. Minulá výměna názorů Vám tento týden pomůže najít cestu k většímu pochopení. Sami budete přát druhému štěstí a radost.

Přečtěte si také | 4 způsoby, jak se zbavit špatných pocitů způsobených stresem

Vodnář (21. 1. až 19. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden Vám pomůže najít východisko, které se může týkat i nějakého rozhodnutí ohledně odchodu. Přijít může i důležité poznání nebo vyjádření, které Vám umožní dát něco do pohybu. Týden Vám pomůže zbavit se nějakých obav, které máte jen ve své hlavě a nejsou skutečné.

Ryby (20. 2. až 20. 3.)

Milé Ryby, tento týden Vám nabídne intuitivní láskyplné energie, které ve Vás budou chtít otevřít cestu k vlastnímu srdci. Podíváte se na něco trochu jinak. Sami pohlédnete na nějakou záležitost z vyšší perspektivy. Přijít může nějaké odhalení skutečnosti, které Vám osvětlí další kroky.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, můžete být neústupní v nějaké své představě. Situace týdne Vás navede k tomu, co je reálné a co lze uskutečnit. Lépe se pak zorientujete sami v sobě. Dodá Vám to větší potřebu milovat sama sebe a přijmout to takové, jaké to je.

Býk (21. 4. až 20. 5.)

Milí Býci, tento týden Vám pomůže v klidu si rozmyslet další Váš tah. Instinktivně vycítíte šanci a necháte si od druhého poradit. Věřte, že viditelné výsledky se časem objeví. Dopřejte si více pozitivních myšlenek.

Blíženci (21. 5. až 21. 6.)

Milí Blíženci, příjemný týden Vám hned na začátku týdne nějakou situací vyjádří Váš skvělý úmysl a to ve vlastním pocitu spokojenosti. Vytrvejte a dál s chladnou hlavou vytvářejte to, co Vás baví, přitahuje a přináší Vám pocit radosti.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Milí Raci, týden Vám přinese novou zodpovědnost. Budete moci zaměřit svoji pozornost k tomu, co vlastníte a podniknete kroky k tomu, abyste si něco pojistili nebo lépe o něco pečovali. Vykročítte tím správným směrem.

Horoskop od 9.3. do 15.3.2020 | Foto: Getty Images