Zamilujte si nový parfém Giordani Gold Essenza

Srdcem zářivé kompozice parfému Giordani Gold Essenza je exkluzivní tón esence z pomerančových kvítků. Tato vysoce koncentrovaná luxusní vůně je skrytá v nádherném skleněném flakónu s uzávěrem zdobeným plátky pravého zlata. Přepychový ovocný květinový parfém plný inspirace pro krásný život.
11909

Jak se rodí skutečně unikátní vůně? Parfumér Fabrice Pellegrin, tvůrce parfému Essenza z řady Giordani Gold, má vůně totiž v krvi… 

Tuto vášeň zdědil po svém otci, který byl také parfumérem. Vyrostl ve Francii, kde vystudoval v uznávaném “domě Robertet”; poté se připojil k parfumérské skupině Mane a později HERMÈS. Pellegrin vytvořil světově známé vůně pro značky, jako je Thierry Mugler, Diptyque, Giorgio Armani - a samozřejmě také Oriflame. 

Jeho nejnovějším dílem je Giordani Gold Essenza, parfém, který podle Fabrice “voní jako slunce a štěstí”.

"Během vývoje jsme si uvědomili, že v určitém bodě se nám podařilo odhalit samotnou delikátní podstatu pomerančových kvítků… taková je magie parfémů." 

Tato vůně, inspirovaná Itálií, zachycuje tamní pomerančové květy, jemnou květinu s něžnou vůní. Extrakce těchto tónů však vůbec nebyla snadná. 

“Při extrakci pomerančových květů šlo o velmi dlouhý proces,” vysvětluje Pellegrin. “Jednou týdně jsem s mým technickým týmem pečlivě nastavovali stroje na správnou teplotu a tlak, abychom odkryli tu nejhezčí součást květů.” 

Technika, kterou Pellegrin se svým týmem využil, je vysoce komplexní; natolik, že ji obvykle využívají jen ty nejslavnější parfumérské domy.

"Tyto vonné tóny nebudou nikdy použity v jiné vůni, než je Giordani Gold Essenza." 

Tvorba parfému je náročný a dlouhý proces, který vyžaduje řemeslnou zručnost. Jen samotné zdokonalování vůně pomerančových květů zabralo několik měsíců. Ačkoliv v srdci parfému spočívá pomerančový květ, doplňují jej tóny citrusů a bergamotu, a další poctu Itálii skládá doznění toskánského dřeva. 

Právě odhalení podstaty pomerančových květů však Pellegrin popisuje jako “magii parfémů”. Tento kouzelný akord bude použit jen a jen ve vůni Essenza. 

Líbí se vám tento krásný zlatem obalený parfém? Kupte si ho nyní za nejlepší cenu roku na e-shopu www.oriflame.cz a vyhněte se frontám na vánoční dárky. Kupte si parfém do 17.12 za nejlepsi cenu roku.