Seznamte se a otestujte luxusní a vysoce návykovou dámskou vůni: Black Opium

Jaká je vůně Black Opium od Yves Saint Larent?
11761

Stejně opojná jako duše současné ženy Yves Saint Laurent...

Je bouřlivá, dynamická. Vyznačuje se celosvětovým věhlasem, je jedinečná a originální. Pro takovou zářivě jasnou sílu existuje jediné jméno: BLACK OPIUM.

Jak Black Opium voní?

Zasněte se a představte si kombinaci bílých květů a hořkého akordu kávového zrna, což je přísada která ještě nikdy nebyla použita v dámském parfému v takovém množství. Výsledkem je vůně, která vás naprosto okouzlí a uchvátí. Pocit sladké malátnosti, která hraničí s extází se pro vás s největší pravděpodobností stane novou závislostí, které se rozhodně nebudete chtít vzdát.

Tváří vůně se stala herečka, muzikantka a modelka Zoë Kravitz. Zoë Kravitz je sebevědomou ženou, která riskuje, neohlíží se na společenské konvence a jde si za svým. Je ztělesněním úspěchu a osobitosti, stejně jako parfém Black Opium Yves Saint Laurent.

Pokud toužíte být jedinečná a výjimečná, nechte se zlákat a podlehněte exkluzivní vůni Black Opium. Být osudovou ženou nikdy nebylo snadnější...

Chcete otestovat Black Opium na vlastní kůži? Stačí se zaregistrovat na http://www.blackopium-testing.cz/ a my vám rádi pošleme vzorek téhle dokonalé vůně.