7 pravidel, díky kterým zhubnete jednou provždy

Vydali jste se na dlouhou cestu...
12676

Na cestu za dokonalou postavou.

Asi je vám jasné, že vás čeká náročné období, kdy budou vaše emoce a nálady, jako na houpačce. Aby se vám tohle období zvládalo snáz, máme pro vás sedm tipů, které vám vše usnadní.

1. Zelenina na prvním místě. Naučte se ji přidávat ke každému jídlu. Dostanete do sebe dostatek vitaminů a navíc se budete cítit více zasycení.

2. Stop slazeným nápojům. Voda s citronem se řadí právem mezi nejoblíbenější "drinky" modelek. Sladké nápoje jsou plné cukrů a zbytečných kalorií, které nyní do vašeho denního příjmu rozhodně nepatří.

3. Zařaďte bílkoviny. Ideálně tak, aby byly obsaženy v každém vašem jídle.

4. Stop ujídání. Neustále uzobávání čehokoliv je zlozvyk, kterého se musíte ihned zbavit. Pro případy, kdy vás bude honit chuť na sladké, mějte vždy po ruce nějakou zdravou alternativu. Oříšky, raw tyčinku, ovoce...

5. Nejen kardio vás dovede k dokonalé postavě. Činky a posilování s vlastní vahou vám tělo krásně dorýsují. Věřte nám.

6. Chůze. Přirozený pohyb na který často zapomínáme. A je to škoda. Vystupte o pár zastávek dříve a projděte se, choďte po schodech, vezměte kamarádce vyvenčit psa po práci... Prostě, choďte, choďte!

7. Nevzdávejte se. Nastavte si mysl na pozitivno a nenechte se odradit. Ničím a nikým. Váš cíl je blíž než se vám může zdát. Stačí jen vydržet!

Přečtěte si také: Sladká inspirace: Horká čokoláda s marshmallows