5 tipů, jak být během pobytu doma aktivní a cítit se dobře

Pojďte se společně s námi dostat do tělesné i duševní pohody!
12921

Udělejte si plán

Vstát s dobrou náladou, to je ten nejlepší start dne. Jak toho dosáhnout? Základem je vědět, co nás během dne čeká a těšit se na to. V aktuální situaci to není zrovna nejjednodušší, ale za pokus to stojí!  

Náš TIP: Odložte večer telefon, vezměte si do ruky tužku a papír a napište si plán na celý den. A rovnou zapomeňte na dlouhý to-do-list plný nepříjemných povinností. My na svůj zítřejší seznam rozhodně zařadíme relax vymazlenou karamelovou kávou jako z naší oblíbené kavárny a objednání nového looku na doma, ve které se budeme cítit prostě dokonale pohodlně. Moc rádi relaxujeme v krásném a příjemném oblečení na jógu, které nás nutí zatahovat břicho a dovolí nám se kdykolik protáhnout.

Naším favoritem je elegantní sportovní kolekce Studio značky PUMA. Něžná pudrová v kombinaci s bílou, černou a krajkou je prostě top! Přesvědčte se sami!

Přestaňte se zanedbávat

My začali novým oblečením na doma, do kterého se zachumláme hned po ranní osvěžující sprše. Oblíbený hydratační a krásně voňavý sprchový olej, masáž obličeje vibračním kartáčkem, vyčistit zuby – a hned se cítíme o 100 procent lépe. Zkuste to také, skočit hned po probuzení do sprchy. Na rozdíl od povalování se v pyžamu do pravého poledne vás to krásně nabije energií.

Náš TIP: Pokud si stejně jako dříve my omlouváte x týdnů nedotknutou kosmetickou taštičku tím, že necháváte svou pleť odpočinout a doma váš make-up stejně nikdo neocení, tak stačilo! Udělejte to pro sebe. Naneste si lehký BB cream, rozzařte bledou pleť bronzerem a zvýrazněte své krásné oči alespoň jedním tahem řasenky. Odrazí se to na vaší náladě, uvidíte.

Vynahraďte svému tělu všechno to válení se

Relax a oddych je třeba, ale zkouknout za jeden den dvě série seriálu a nehnout se z gauče není to pravé. Zkrácené svaly, bolavá záda, povolený zadek. Achjo! Pojďte to společně s námi změnit!

Náš TIP: Ať už máte jakýkoliv fitness cíl a baví vás protahování, tanec, jóga a pilates nebo se raději zapotíte během lekce boxu či HIIT, PUMATRAC vás nadchne ať už budete cvičit s aplikací v mobilu nebo podle videí v prohlížeči na vašem počítači. Klik sem a hurá do toho!

P.S. Super sexy potetovaní trenéři jsou rozhodně příjemný bonus!

Sdílejte své cíle i úspěchy

Znáte se a víte, že vám i podobná malá předsevzetí vydrží den, maximálně dva? Podělte se o svoje plány se svými kamarády nebo na sociálních sítích, poproste vaše nejbližší, ať vás kontrolují a motivují nebo se domluvte s lidmi, co mají stejný cíl, aby do toho šli také.

Náš TIP: Založte si skupinový chat a každý večer si pošlete fotky nebo videa bodů ze seznamu jako důkaz, že se neflákáte. A ne, že budete sdílet jen fotky v nové teplákovce! Koukejte přidat i fotku vašeho zpoceného já po fitness tréninku. Pokud to není zrovna ono, použijte filtr, ten všechno zachrání.

Odměňte se!

Dali jste celý týden jako ty největší hvězdy? Je čas na odměnu. Nový fitness outfit nebo třeba podložka na jógu zní jako super nápad!