Buďte fit i o svátcích díky tréninkům s fitness influencerkou Pamelou Reif

Dát si do těla můžete i z pohodlí domova!
13301

Cukroví v lednici, svařáky s přáteli a o štědrovečerní večeři ani nemluvíme... Ale letos nemusíte zoufat, víme, jak zvládnout svátky bez kil navíc. Naším průvodcem bude fitness influencerka Pamela Reif, kterou díky vypracované postavě sleduje 6,7 milionu lidí. Svůj celý trénink nahrála do aplikace Puma trac, která je ke stažení zdarma. A vy tak můžete s Pamelou cvičit z bezpečí domova! Nebo třeba v parku. 

Ve dvou se to lépe táhne! A tak si můžete pro začátek zkusit trénink pro dva. Jediné co potřebujete je vaše nejka, smatphone nebo telefon a chuť dát si do těla. Aplikace pak už udělá vše za vás! Ukáže vám cviky i odpočítá čas! Začínáme partnerskými dřepy!

Pokračujeme plankem. 45 vteřin dáte to? Komentář profesionálních trenérů vám řekne přesně na co se soustředit. Let's go! Celý trénink najdete zde a trvá jen 15 minut. To zvládne každý.

Tréninková aplikace je platformou spojující uživatele s PUMA fitness ambasadory, influencery a špičkovými sportovci z celého světa. Nezáleží na tom, zda jste zkušený fitness nadšenec, nebo věčný začátečník, PUMATRAC nabízí úroveň tréninků a nastavení cílů pro každého. Profesionálně sestavené workouty vám umožní krok za krokem zlepšovat fyzickou zdatnost podle těch nejlepších sportovců a trenérů. Mezi ně patří i dva čeští ambasadoři PUMA, Ben Cristovao a Fabiana Bytyqi.