Značky LEGO® a Levi’s® se spojily a představují první kolekci, kterou si upravíte podle sebe i bez nůžek a nití!

Jen málokdo miluje kreativitu a hravost – stejně jako nekonečné možnosti přizpůsobení na míru – víc než značky LEGO® a Levi’s®.
13233

To je také důvod, proč tyto dvě ikonické značky spojily síly a vytvořily speciální kolekci značek LEGO a Levi’s®. Limitovaná kolekce se v obchodech Levi’s® objeví 1. října. Na dětskou kolekci se můžete těšit 1. listopadu.

Kombinace lásky k oblíbeným džínům Levi’s® a vášni pro kreativní tvorbu s LEGO kostičkami dala vzniknout neuvěřitelné kolekci plné nostalgie, hravosti a kreativity. V rámci spolupráce vznikla vůbec první ohebná LEGO destička, která je součástí oblečení exkluzivně v rámci této kolekce. Jde o pružný LEGO panel ze silikonu, na kterém si mohou všichni kreativci vytvářet vlastní vzory pomocí zdobicích dílků LEGO® DOTS.

LEGO destička bude k dispozici jako přizpůsobitelná nášivka na bundách Trucker Jacket a Dad Crop Trucker Jacket, na džínech 501® ’93 Straight Jeans a na řadě mikin s kapucí, mikin s kulatým výstřihem a řadě cool doplňků. Každý kousek z této limitované kolekce navíc doplňuje speciální balíček obsahující 110 zdobicích dílků LEGO® DOTS k vlastním návrhům.

Dále v kolekci nechybí trička s potiskem, na kterých sice nebudou destičky, ale jejich jedinečné grafické zpracování nadchne milovníky obou značek. Zdobicí dílky LEGO® DOTS budou rovněž součástí dalších produktů v kolekci. Tradiční kožená nášivka Levi’s® se v této kolaboraci proměnila v ohebnou červenou LEGO nášivku.

Kdo by neměl dost zdobení oblečení, může outfit doplnit náramky z řady LEGO® DOTS. Náramky jsou k dostání v široké škále barev a s různými tématy, takže každý najde ten, který nejlépe doplní jeho osobnost i oblíbené módní kousky. Náramky si sami navrhnete, ozdobíte podle svých představ, přestavíte pokaždé, když budete chtít, a tak stále dokola. Produkty z řady LEGO DOTS zakoupíte v síti hračkářství a u internetových prodejců.  www.lego.cz/levis.