TEZENIS PŘEDSTAVUJE RITU ORA v TELEVIZNÍ REKLAMĚ YOUR SONG 2017

Tezenis se vždy angažoval ve světě hudby a podporoval nové talenty. Díky tomu se v průběhu minulých let z mnoha mladých hvězd a nadaných umělců staly tváře známé z televizních obrazovek, až jednoho dne došlo k navázání spolupráce mezi značkou Tezenis a Ritou.
10865

Výzvou roku 2017 se stalo nalezení nového a neotřelého reklamního nápadu, aby se zabránilo opakování motivů použitých v minulých letech.

Rita Ora, úspěšná zpěvačka a módní ikona, která se prosadila i v dalších oblastech showbusinessu, se opět stává hvězdou televizní reklamy. Ocitá se v ní ve středu jeviště ve své původní roli - jako zpěvačka - samozřejmě oděná značkou Tezenis.

 

 

Ve skutečnosti Rita nemusí hrát, protože představuje sebe samu. Zpívá svůj nový singl Your Song, který se stává soundtrackem této televizní reklamy a který pro Ritu napsal její kolega a přítel Ed Sheeran.

Eklektický a syntetický marketing – nový přístup, který propojuje známou tvář a značku v jedno. Calzedonia Group, již známá svým progresivním přístupem k marketingu, je hnací silou, která stojí za propagací produktů a tohoto hudebního projektu a vytváří jedinečný a neopakovatelný vztah mezi světem hudby a spodního prádla.

Značka: Tezenis

Celebrita: Rita Ora

Singl: YOUR SONG napsal ED SHEERAN a STEVE MAC

Jedinečný projekt.

V Itálii vysíláno od 29. října

 

Rita vystupuje na jevišti v Tezenis černozlatém outfitu.