Pro milovnice sneakers: Žhavé novinky ze světa tenisek

Žádá si váš botník refresh?
13123

Ujíždíte si na basic outfitech, které rády obzvláštníte výjimečnými teniskami? Nebo se řadíte mezi sběratelky limitek? Ať už je to jakkoliv, právě teď vám představíme novinky tří značek, které by vám jako milovnicím sneakers neměly uniknout.

Vansky inspirované dezertem

Amsterdamský obchod Maha navázal poprvé spolupráci s Vault by Vans, ze které vzešlo nové zpracování modelu OG Style 36 LX. Svým svěžím barevným provedením šachovnice navazuje na čistotu designu tohoto oblíbeného modelu tenisek. Originální barevné provedení je inspirováno oranžovým dezertem Tompouce, nizozemskou lahůdkou, podávanou obvykle pouze v dubnu na počest královniných narozenin. Přesto je pořád zachován odkaz značky Vans v podobě šachovnicového vzoru na svršku i po bocích podrážky.

Converse hrátky

Nová kolekce Converse Elevated mixuje různé siluety, styly, barvy a materiály. Neustálé experimentování a hrátky s proporcí původně basketbalové boty vedlo tuto sezónu k unikátním modelům s vizionářským přístupem k dizajnu. Zcela novou tvář dostaly modely Elevated Classics – Chuck Taylor All Star Move a Run Star Hike.

Pro milovnice retra

PUMA představuje zcela nové dámské sneakers PUMA Mile Rider. Letní sezónu ovládne právě tato odvážná a nepřehlédnutelná teniska stejně jako nejnovější ambasadorka značky PUMA modelka Winnie Harlow, která je i tváří boty.

Výrazné barevné kombinace, retro detaily a pohodlné odpružení dělají z nové boty Mile Rider perfektní tenisku pro všechna letní dobrodružství. Ať už míříte na písečné pláže jako Winnie Harlow, nebo plánujete strávit léto v Česku, je tato bota stvořena pro všechny chvíle strávené na slunci.