Nepropásněte začátek prodeje fashion kolekce KANGOL x H&M featuring MABEL!

KANGOL x H&M featuring MABEL: nová streetwearová spolupráce pro mladou generaci, která dokonale oživí váš podzimní šatník!
13203

 Už brzy spatří světlo světa módní kolekce ve spolupráci značek H&M a KANGOL, to vše inspirované stylem hudební umělkyně Mabel. Zní to jako sen? Ano! Už 17. září se však stane realitou. Právě od tohoto dne si totiž můžete na hm.com a ve vybraných prodejnách H&M koupit 31 ikonických streetwearových kousků.

„Jsme nadšení, že značka Kangol mohla spolupracovat na této exkluzivní kolekci spolu s H&M a Mabel. Kolekce dokonale vystihuje dnešní styl Kangol, je plná čerstvých aktualizací ve stylu streetwear. Těšíme se, až uvidíme naši globální komunitu Kangol v této nové kolekci!“ říká Hamish Morjaria, Head of Brand Kangol.

"Jsem velmi nadšená z této spolupráce s Kangol a H&M! Streetwear mám v krvi a Kangol je tak legendární značka! Je úžasné spolupracovat s Kangol a H&M a sdílet svou kreativitu a styl s novou generací,“ říká Mabel.

Pokud neznáte značku Kangol, rádi vám ji představíme. Jde o legendární anglickou značku streetwearu založenou ve 20. letech 20. století, kterou rozpoznáte podle loga znázorňujícího klokana. Název Kangol odráží původní produkci, kde K bylo „knittwear“, ANG „angora“ a OL „wool“. Čepice tohoto brandu se staly podstatnou součástí stylu, který se vyvinul z hip-hopové kultury 80. a 90. let. Tento styl se stal základem šatníku mladé generace po celém světě.

Mabel je v současnosti jednou z nejžádanějších světových hudebních hvězd, která má více než půl miliardy streamů svých skladeb jako Don’t Call Me Up, Mad Love a Boyfriend. Mabel píše své vlastní písně a definuje svůj vlastní styl, který se odráží ve všem, co dělá.

Kolekce nabízí kompletní podzimní šatník pro mladou generaci: svěží, autentický, originální a zábavný. K dispozici je celá řada doplňků, nechybí samozřejmě světoznámý klobouk Kangol, čepice i ponožky, které se nosí tak, aby byly vidět a dotvářeli look.

Týden předtím, než půjde kolekce do prodeje, tedy ve čtvrtek 10. září, Mabel odhalí nové interaktivní video ke své skladbě Bad Behaviour na Instagram Stories. Fanoušci mohou použít šest exkluzivně vyrobených filtrů Kangol x H&M, hrát ve své vlastní naprosto jedinečné verzi hudebního videa a sdílet ji s ostatními členy Kangol komunity po celém světě. Filtry budou exkluzivně k dispozici na kanálu Instagramu H&M.