Cannes 2016: 15 nejlepších outfitů z červeného koberce, den první

Filmový festival na francouzské riviéře zahájen!
8526

Už od včerejšího dne se do Cannes sjíždí největší herecké a filmařské hvězdy z celého světa. Mimo lidí od filmů, pro nás také začíná jedna z největších a nejdelších fashion show z celého roku. Na seznamu hostů totiž nikdy nechybí ani záplava VIP krásek ze světa modelingu a hudby, které jsou stopovány fotografy na každém kroku.

od 11. května do 22. května si můžete malý výlet do Cannes udělat s námi. I když nám není dovoleno pohybovat se na červeném koberci po boku hvězd, fashion přenos si prostě nenecháme ujít. Každý den nová galerie a s ní i nejlepší momenty uplynulého dne.

Startovní páska byla rozstřižena a my můžeme začít!

Zahajovací ceremoniál, který byl spojen s prvním promítáním snímku Cafe society Woodyho Allena (premiéra v ČR 22. 9. 2016), ukázal vedle režiséra i hvězdy hlavních rolí. Zatímco Blake Lively vsadila na nude odstíny z Atelier Versace, Kristen Stewart zvolila černobílou kombinaci podle Chanel. V duchu nesmrtelné black&white kombinace volila outfit i Victoria Beckham v overalu své vlastní značky, nebo Susan Sarandon v padnoucím smokingu. Důkazem, že černá z módy nevyjde prostě nikdy ukázala i ikona francouzského stylu Caroline de Maigret, Lily Donaldson i Doutzen Kroes.

A v čem se ukázala první den Vanessa Paradis, Bella Hadid nebo Kirsten Dunst?