Vyberte si ty nej boty na Vánoce a na Silvestra

Nadcházející období standardně přináší mnoho příležitosti k zábavě – vánoční večírky, silvestrovská zábava a další pracovní setkávání. Každého z nás čekají více či méně příjemná setkávání, ať už se těšíme na rodinnou vánoční večeři nebo zábavu večer na diskotéce, záleží jen a jen na nás, co upřednostňujeme. V obou případech ale těžko budeme trávit tento čas v pantoflích na gauči a proto je dobré začít přemýšlet o tom, jaké oblečení a hlavně obuv zvolíme na Vánoce a na Silvestra.
13305

Vyberte si nejvhodnější boty na Vánoce a na Silvestra

Výběr správné obuvi na Vánoce a Silvestra jde ruku v ruce s výběrem správných šatů, účesu, make-upu a tato volba často odlišuje náš vzhled a vyzdvihuje naši osobnost. Každá žena ví, že boty hodně vypovídají o osobě, která je nosí, a že nošení těch správných může jinak běžné šaty povýšit na luxusní a nadčasové. Ať už se rozhodnete pro lodičky, sandály, kotníkové boty nebo kozačky, trikem je pochopit, jaké boty si při každé příležitosti obléknete a které především budete moci nosit s lehkostí. Ze všech možných materiálů a barev si můžete vybrat dámské boty v obchodech CCC, kde najdete skutečně bohatou nabídku. Většina zboží je skladem a vy tak nemusíte na své vysněné boty čekat dlouho. Nízké ceny a perfektní zákaznický servis jsou zde samozřejmostí.

Lodičky na vysokém podpatku, klasika pro svátky

Aniž bychom se příliš oddávali představivosti, první boty, které nám při pomyšlení na Vánoce nebo Nový rok přijdou na mysl, jsou bezpochyby lodičky na vysokém podpatku, nejlépe červené a možná v lakované kůži! Červené lodičky s jehlovými podpatky a s výškou přes 9 centimetrů jsou často k vidění na večírcích na konci roku a rozhodně nevycházejí z módy. Výběrem této obuv nikdy neuděláte chybu, zvláště pokud je kombinujete s černým nebo čistě bílým oblečení. Při výběru obuvi s vysokými podpatky vyššími než 10 centimetrů je lepší zvolit modely s pásky, zejména pokud hodláte dlouho stát nebo tančit.

Pohodlné se stylem? Vyberte si lodičky se středními nebo nízkými podpatky

Cenově dostupnější volbou pro všechny ženy, jakékoli postavy budou lodičky s podpatky od 3 do 6 centimetrů, jednoduché, ale vždy pohodlné a elegantní. Chcete-li zanechat zajímavý dojem, můžete si vybrat boty se zlatým zdobením,s kamínky, třpytkami či mašličkami. Tento výběr obuvi zahrnuje klasické špičaté lodičky s jednoduchým a rafinovaným vzhledem, které jsou vhodné pro všechny neformální elegantní outfity, tedy ideální jak k sukním, tak ke kalhotám.

Kotníkové boty na Silvestrovskou párty

Jednou z možností, kterou byste v zimě nikdy neměli zavrhovat, je nosit kozačky nebo kotníkové boty. Pro zvláštní příležitosti, jako jsou Vánoce a Nový rok, jsou nejúžasnější boty s tenkým vysokým podpatkem a toto pravidlo platí i pro kozačky a kotníkové boty. Vybrat si můžete kozačky a kotníkové boty s jehlovými podpatky, v lakované kůži nebo v barvách jako červená a bílá, které se při jiných příležitostech obtížně nosí, ale jsou ideální na Vánoce a oslavy příchodu Nového roku. Ty odvážnější si mohou vybrat třpytivé kotníkové boty, zlaté nebo stříbrné, se závratnými a špičatými podpatky, které se nosí jak k hezkým malým černým šatům, tak k džínám roztrženými na koleni.