Tipy na cool vánoční dárky: Darujte styl, exkluzivitu a luxus

Najít ty nej vánoční dárky a zůstat originální je celkem oříšek... My jsme pro vás vymysleli, jak darovat něco, co bude vašim blízkým dělat radost celý následující rok! O co jde?
13296

Darujte předplatné na rok 2021 těch nejstylovějších magazínů.

Jak to funguje?

Každý měsíc přijde obdarovanému nové číslo s předstihem až do schránky. Samozřejmostí jsou i příbalové dárky, které jsou k dostání v běžném prodeji. Odpadne zběsilé hledání a shánění časopisu a pokud si bude chtít předplatitel obnovit své předplatné, získá jej za speciální cenu. Takže vaši blízcí rozhodně o nic nepřijdou - ba naopak.

A které tituly vám doporučíme?

Nemůžeme začít žádným jiným než právě naší JOY. I když Joy s lednovým vydáním končí, stále si můžete objednat aktuální i lednové číslo, které vám rádi doručíme až domů s poštovným zdarma. Tohle sice není dárek na celý příští rok, můžeme vám ale zaručit, že poslední dvě čísla vám udělají radost, která potrvá ( jak doufáme ) minimálně celý příští rok.

 

ELLE  je módní časopis určený sofistikovaným, nezávislým ženám s citem pro styl. Čtenářkám pravidelně představuje nejnovější módní trendy z ulic i přehlídek světových návrhářů. Kromě toho přináší profily a rozhovory s osobnostmi módy, kultury nebo praktické tipy týkající se krásy, zdraví a fitness. ELLE na českém trhu jednoznačně módním magazínem číslo jedna již více než 25 let.

Vánoční nabídka:

Marianne je český lifestylový magazín pro sebevědomé a nezávislé ženy. Již 20 let nabízí řadu rozhovorů s významnými lidmi a precizně zpracované články na téma vztahů, zdraví, životního stylu a kultury. Svým čtenářkám také představuje novinky nejen v módě, ale i kosmetice. Marianne, to je mix inteligentního čtení, humoru a lifestylových témat. Své čtenářky chce především inspirovat a pobavit.

Vánoční nabídka: 

Apetit je psán s opravdovou chutí a vášní pro jídlo. Nabízí originální recepty, seznamuje čtenáře s novinkami ze světa gastronomie, a učí je, že jídlo nemusí být jen povinnost, ale krásné hobby a životní styl. Žádný z receptů není do časopisu vkládán jen tak. Redakce je vybavena profesionální kuchyní, kde jsou recepty přiváděny k dokonalosti.

Vánoční nábídka:

Marianne Bydlení je jediný časopis o bydlení na českém trhu, který se v rámci projektu Proměny zabývá skutečnými realizacemi interiérů svých čtenářů. Redakční tým tvoří profesionální interiéroví architekti, kteří při proměnách respektují jak individuální životní styl každého klienta, tak jeho finanční možnosti. Výsledkem jejich práce je profesionálně navržený interiér, který může být inspirací i pro ostatní, a také autentická reportáž z proměny, která nemá obdobu.

Vánoční nabídka: 

Časopis Marianne Venkov a styl je pro všechny, kdo touží po životě v přírodě a klidu, kdo si uvědomují smysl tradičních hodnot. Marianne Venkov a styl se věnuje nejkrásnějším stránkám českého venkova opravdu ve velkém stylu. Zachycuje život na vesnici ze všech aspektů - od bydlení, zahrady a tipů na cestování přes chov domácích zvířat, tradiční řemesla, dětské hry až po recepty z regionálních surovin a nezapomíná ani na nejčerstvější módní trendy.

Zajímavé informace si tu najdou jak aktivní lidé, toužící po úniku z města, tak milovníci domácích mazlíčků nebo děti, které prostě obrázkové časopisy milují.

Vánoční nabídka: 

ELLE Decoration je unikátní magazín, který představuje designové trendy, stylové interiéry, architekturu, výtvarné umění a zajímavé osobnosti ze všech těchto oborů. Budete ho milovat pro jeho inspirativnost a vyváženou praktičnost. Na jeho stránkách si prohlédnete krásné originální interiéry, špičkovou architekturu, naprosto bezchybný design, ale také konkrétní tipy na nákupy v českých obchodech. Pokud hledáte inspiraci a chcete oživit svůj domov, tak právě pro vás je tu ELLE Decoration. 

Vánoční nabídka: