Nakupujte chytře! Užijte si Dny Marianne s mobilní aplikací a vyhrajte Samsung Galaxy A50

Díky mobilní aplikaci vám neunikne žádná důležitá informace!
12477

Aplikace Dny Marianne je připravena pro mobilní telefony s operačním systémem iOS i Android - stačí si ji jednoduše zdarma stáhnout a získat tak informace o slevách i adresy obchodů, které můžete během Dnů Marianne výhodně nakoupit. Skvělým pomocníkem je také navigace, která vás dovede přesně tam, kam si v aplikaci vyberete.

A to není vše! Díky aplikaci Dny Marianne budete mít skvělý přehled i o programu v jednotlivých Marianne Lounges, kde si můžete za účtenky z nákupů získat krásné dárky.

Pokud navíc zaplatíte 110 Kč, nemusíte s sebou na nákupy brát kuponovou knížku a vystřihovat kupony. Vše, co budete k uplatnění slev potřebovat, najdete v elektronické podobě právě v aplikaci.

Jednou ze slev, kterou byste si neměli nechat ujít, je sleva 20 % na aktuální modely mobilních telefonů Samsung z řady Galaxy S10 a Galaxy A.

Toužíte po tom nejlepším? Pak je tou pravou volbou luxusní telefon Galaxy S10/S10+ ze skla a kovu, který vás navíc ohromí Dynamic AMOLED displejem, profesionálním fotoaparátem s umělou inteligencí a vysokým výkonem.

Elegantním vzhledem vás překvapí do ruky dokonale padnoucí kompaktní modely Galaxy A20e a A40.

Trojitý fotoaparát s ultraširokoúhlým objektivem si pak můžete užít u modelů Galaxy A50 a A70.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv model z řady Galaxy, můžete si vybrat hned z několika velmi trendy barev. Která bude ta pravá pro vás? Oranžová, žlutá, zelená, modrá, černá nebo luxusní bílá?

A pozor! Vyfoťte svůj nejlepší outfit během Dní Marianne a sdílejte jej na svém Instagramu. Připojte hashtag #DnyMarianne2019, označte @samsungczsk a soutěžte o nový telefon Samsung Galaxy A50 v bílé barvě! Soutěž probíhá v termínu od 1. 9. 2019 do 15. 9. 2019.