Adam Mišík si pořídil „Instagram friendly“ auto

Už brzy s ním vyrazí na jarní turné se skupinou Mirai, takže to nezapomeňte likovat!
12835

Mladý hudebník a herec si potrpí na trendy design. Má osobitý styl a ochotně ho sdílí se svými fanoušky, respektive fanynkami na Instagramu. A nejedná se jen o to, co má Adam na sobě, ale i o to, co řídí. Jeho nové auto je zářným příkladem. Vzhledem k tomu, že Adam bydlí v centru, chtělo to nějakou malou stylovku, která se všude vejde a snadno zaparkuje, ale hlavně skvěle vypadá! Adam vybral horkou novinku na trhu, Peugeot 208. Tento model působí dravě i hravě, mladistvě a zároveň elegantně, trochu excentricky... přesně v duchu Adamovy image. K tomu má všechny ty nejnovější technologické vychytávky, které mladá klientela oceňuje a ráda se s nimi pochlubí, a to nejen na sítích.

Dvaadvacetiletý Adam Mišík, ač je sám z totálně nemotorizované rodiny, kde nikdo nevlastní řidičák, řídí už od osmnácti, navíc auta miluje a ze svého nového vozu ochotně udělal součást životního stylu, stylu, který prezentuje na sociálních sítích. Jak má správné „Instagram friedly“ auto vypadat? Na prvním místě je originální, sexy design, který se hned tak neokouká. Aby vás auto nezastínilo, protože vy jste přece ta hlavní osoba, a zároveň, aby vkusně sedlo k jakémukoli outfitu, který zvolíte, chce to dobře vybrat barvu. Adam s bílým perleťovým lakem rozhodně trefil do černého. Interiér musí být, přesně jako u Peugeotu 208 moderní, zajímavý, propracovaný a s hodnotnými materiály, protože kvalita jde na fotkách poznat. A pak je tu elektronika. Mirror screen přenese na displej auta váš mobilní telefon. S celým světem tak na Instagramu můžete sdílet, jakou muziku právě posloucháte, jaké máte appky… A samozřejmě, řízení vás musí bavit, protože o tom to přece je!

Možná vám přijde, že umělci mají myšlenky tak trochu v jiných sférách (ostatně Adamův otec, legendární muzikant Vladimír Mišík, žil bez řidičáku celý život). Ač se tedy může zdát, že běžné věci jako auta, jsou pro umělce tak trochu objekty z jiné planety, opak je pravdou. Turné je totiž sérií přejezdů z jednoho města do druhého, nemluvě o letních fesťácích v nejrůznějších koutech země. V autě pak hudebníci stráví hodiny a hodiny, a tak k němu často dost přilnou. Není divu, že si Adam dopřává luxus nejvybavenější verze GT Line. Koukněte na Instagram, jak Adam sladil outfit s autem.