Rozhovor s Winnie Harlow, která udělala z vad na kráse přednost

A díky tomu se stala například i andílkem Victoria's Secret!
13310

Chantelle Young-Brownová, působící pod uměleckým jménem Winnie Harlow, je čtyřiadvacetiletá modelka trpící kožní nemocí zvanou vitiligo. Ačkoliv se její nezvyklý vzhled (skvrny na kůži), který je zapříčiněný ztrátou pigmentu, nejprve jevil jako prokletí, modelka z něj udělala přednost. Stala se tak andílkem Victoria's Secret nebo například i ambasadorkou značky PUMA. Vy si teď můžete přečíst rozhovor s Winnie, kde zjistíte vše o jejích koníčcích i co považuje za nejtěžší krok ve své kariéře.

Který krok byl prozatím ve vaší kariéře ten nejtěžší?

Řekla bych, že největším krokem bylo přestěhování se do Londýna.

Nejvíce známá jste jako modelka. Jaké další koníčky a zájmy máte?

Velmi se zajímám o skincare, a to již od malička. Často jsem se v koupelně prohrabávala věcmi mé mamky a babičky. Také mě baví herectví, tak uvidíme, jak budu úspěšná v tomto odvětví.

Jste jednou z nejvyhledávanějších modelek současnosti. Jak byste sama sebe popsala a proč si myslíte, že s vámi chce spolupracovat takové množství značek?

Nedávno došlo k hnutí a uznání, že naše odlišnosti nás dělají krásnými, a to je něco, co jsem prosazovala již od mých začátků v tomto oboru. Je úžasné pracovat se značkami, které sdílí ty samé hodnoty. 

S Pumou spolupracujete již několik měsíců. Jak byste tuto zkušenost popsala a co dalšího vás čeká?

Miluji svou PUMA rodinu, jsem vděčná za toto partnerství. Opravdu obdivuji, že jsou skutečnými kolaboranty a berou mé názory a můj vliv. Toto partnerství je založeno na reálné spolupráci, což může být kolikrát vzácné.

Puma je známá pro spojení módy, kultury a stylu. Proč je to pro vás důležité? 

Myslím si, že je velmi důležité sjednocovat módu a kulturu se stylem, protože pak pochopíte, kdo ten daný člověk přesně je.

 Puma právě oznámila, že se stáváte tváří nových tenisek Cruise Rider. Proč jste se to rozhodla podpořit a co si myslíte o jejich siluetě?

 Zbožňuju jejich nositelnost a jakmile jsem je viděla, věděla jsem, že budou perfektně fungovat se zbytkem mého šatníku.

 Děláte velké kroky a je jasné, že jste úspěšnou ženou. Jak jste dosáhla svých cílů?

Vždy jsem se vyhecovala, i když to byly věci, které mě děsily nebo znervózňovaly. Nikdy si nedovolím být naprosto spokojená. Vždy si naopak říkám „co je pro mě dalšího?“ a nastavuji si nové cíle.