Hot news: Kapela Mirai spolu se slovenským raperem Majselfem přichází s novinkou!

Singl Chci tě mít do rána dostal novou podobu.
13104

Singl Chci tě mít do rána dostal retro a pozitivní energie. Kapela Mirai se dala dohromady se slovenským raperem Majselfem a vznikl zábavný videoklip v netradičním stylu. Režie se opět chopil Ondřej Kudyn. Kapela zve k poslechu zbrusu nového singlu z nejnovější a velice úspěšné desky Arigató a těší se na své fanoušky na festivalech a vyprodané podzimní tour. 

 

Spojení těchto československých umělců vzniklo tak nějak přirozeně, jak říká Mirai. Už při prvním setkání jsme si hudebně i lidsky sedli. Majselfovu tvorbu dlouhodobě sledujeme a baví nás. Jsme na jedné vlně a ze spolupráce máme velkou radost.“ 

 

„Ja osobne vnímam toto spojenie veľmi pozitívne, keď mi prišiel prvý kontakt od Mirai na spoluprácu, tak som sa veľmi potešil. Chalanov poznám z umeleckej stránky dlhšie a páči sa mi ich tvorba. V súčasnej dobe je bežne, že sa príbuzné žánre kombinujú a vznikajú mixy a táto skladba dostala znova novú polohu aj tým, že ide o spojenie Česka a Slovenska, takže sa pridala k tomu aj originalita. Z mojej strany sa spolupráca podarila na jednotku. Skladba je možno o maličký kúsok iný žáner ako robím štandardne, ale aj pri tvorbe môjho nového albumu, ktorý vyjde koncom tohto roka sú aj iné žánre, nerobí mi to problém, práve naopak, baví ma vždy niečo nové.  Táto skladba má hneď po prvom vypočutí nesmierne bavila a aj text som napísal okamžite po prvom vypočutí, takže sa teším ako sa bude páčiť aj našim fanúšikom“, hovorí raper Majself.

 

Nechtěli jsme další punk na mobil kvůli tomu, že celý klip je dost do retra stylizovaný, tak to bylo důležitý pro udržení konceptu,“ komentuje Mirai Navrátil. Klip režíroval jako poslední dva roky téměř všechny videoklipy Ondřej Kudyn, který se opět postaral i o styling, tentokrát neobvykle v retro stylu. Hlavní roli si zahrála mladá herečka Klára Miklasová. „Odehrála to úplně skvěle. Netušil jsem, že to bude tak dobrý. Bez ní by to video bylo poloviční," hodnotí frontman Mirai.

Mirai - CHCI TĚ MÍT DO RÁNA ft. Majself (Official Music Video)