Reklama

Svatební šílenství | 5 svatebních vychytávek, které nás baví

Plánujete svatbu? Pak by vám neměly uniknout ty nejvíc IN novinky...
8879

Většina žen si svůj den D představuje už od malička. Některé slečny mají i několik let dopředu vybrané šaty, snubní prsteny i výzdobu a dort, jiné v tom tápají ještě dva měsíce před obřadem. Ať patříte do jakékoliv kategorie, omrkněte nejnovější trendy!

Absolutně není nutné je bezhlavě kopírovat, vaše svatba by měla být především podle vašich představ a ne z hlavy profi svatebních organizátorů, ale inspirace se vždycky hodí, nebo ne?

Trend no. 1: Různorodé šaty i květiny

Každá nevěsta, která měla na své svatbě kamarádky nebo družičky ve stejnokroji ví, jaká to jsou muka, vybrat takové šaty, které skvěle sednou hned několika ženám. Aktuální trend šatů tón v tónu, ovšem jiného střihu, vám neskutečně usnadní život a navíc to vypadá vážně skvěle!

Trend no. 2: Food trucky

Jste milovníci trhů, food festivalů a dobrého jídla? Pak neváhejte a objednejte si na svatbu food truck! Nic vás a vaše svatebčany nepotěší víc, než gurmánský zážitek v podobně skvělého burgeru nebo jiné dobroty podávané z voňavého okýnka.

Trend no. 3: STOP svatebním darům

Netoužíte po novém vysavači, mixéru ani sadě hrnců? Pak to dejte všem svatebčanům vědět hned na pozvánce a na dárkový stůl připravte nějakou trendy krabici, kam vám budou moci přispět třeba na vaše vysněné líbánky! Oceníte to jak vy, tak oni...

Trend no. 4: Confetti bar

Zapomeňte na rýži ve vlasech a vytvořte pro svatebčany stůl plný růžových lístků nebo třeba konfet a třpytek, kde si každý může naplnit kornoutek tím, co po nevěstě a ženichovi bude chtít házet. Je to vážně zábava!

Trend no. 5: Obřad z blízka

Chcete mít ve chvíli, kdy budete říkat "ANO", své nejblížší vážně blízko? Tak zvolte kruhový zasedací pořádek!

sledujte nás na instagramu
Reklama
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama