Reklama

HOROSKOP na únor 2018 | Vodnáři, v půlce měsíce se vám otevřou dosud zavřené dveře!

Co vám osud nadělí od 1. února do 28. února?
11102

Vodnář 21. 1. až 19. 2.

Protože vám aktuální pozice Marsu příliš nepřeje, vaši nejbližší se k vám stavějí trochu vlažně. Zpochybňují vaše nápady a jenom málo z nich sebere kuráž se zapojit. Hlavně si to neberte osobně! Od 15. února se vám otevřou dosud zavřené dveře a i s vašimi projekty si to sedne – dokonce s podporou vašich kamarádů a kamarádek. V lásce to bude poněkud divoké. Z vaší vrozené přidrzlosti jdou muži do kolen a probouzí to v nich chuť si vás ochočit. Všechno nabere grády po 7. únoru. Singly může zasáhnout Amorův šíp. Vaše tělo touží po wellness – vytrvalostní sporty prosím odložte na dobu po 21. únoru, až si dobijete baterky. A co on? Mistra Vodnáře momentálně napadají úplně šílené nápady!

Ryby 20. 2. až 20. 3.

V Marsu momentálně myslíte jen na to jedno. Zadané Ryby by si měly na pár dní vyrazit se svým milým. A single Rybky? Mají top šance při flirtování. A co on? Muž-Ryba má nyní vynikající náladu.

Beran 21. 3. až 20. 4.

Nejdřív se v lásce nic moc neděje. Ale díky Merkuru můžete pořádně pohnout s důležitým projektem. Od poloviny února to ale Venuše a Mars pořádně rozjedou. Pro singly perfektní doba na flirtík. A co on? Muž-Beran teď potřebuje hlavně klid.

Býk 21. 4. až 20. 5.

Únor vás díky planetám svádí k bojům o moc, ale taky k výbuchům vášně a spoustě legrace. Tajemství, jak se vyhnout střetům, tkví v tom nechtít mít vždycky pravdu. A co on? Chuť jít do konfiktu býčím chlapcům momentálně nechybí…

 

Blíženci 21. 5. až 21. 6. Do nového měsíce vstoupíte zrelaxované na nejvyšší míru, a to se pozitivně promítne také do vašeho vztahu. Vaši nejbližší s vámi pojedou na stejné vlně. Od 22. února vám ale planety naservírují hádky a stres! A co on? Muž-Blíženec je velice dobře naložen.

 

Rak 22. 6. až 22. 7. Do poloviny února poběží projekty jako po másle, mezilidské vztahy ale mohou kvůli Marsu a Venuši trochu skřípat. Problémy ve vztahu? Co kdybyste se zase sblížili, například na horské lyžovačce? A co on? Račí kluk neví, co chce.

 

Lev 23. 7. až 23. 8.

Pozor! V tomto období budou Lvice na lovu partnera stále narážet na ty nepravé. Ve vztahu je kouzelným slůvkem svoboda – na obou stranách! Vaše tělo touží po pohybu a zdravé stravě. A co on? Lví muž se potýká s ambicemi.

 

Panna 24. 8. až 23. 9. S Venušiným charizma dobýváte mužská srdce jako vichřice. Bohužel, rozumět si nebudete: nakonec zamilovat se má do vás, ne do vašeho hereckého talentu. U projektů buďte flexibilní! A co on? Muž-Panna zná nyní jen práci.

 

Váhy 24. 9. až 23. 10. Kvůli Venuši se nejdříve cítíte velice nesamostatné a hodně nejisté. Až po 21. únoru vám Slunce opět sešle sílu a pocit sebevědomí. Při tréninku trochu přidejte – výsledek hovoří sám za sebe! A co on? Muž-Váha je momentálně stydlivý.

 

Štír 24. 10. až 22. 11. Planeta štěstí Jupiter ještě stále stojí ve vašem znamení: co se týče zálib, měly byste chytit příležitost za pačesy. Taky v lásce neznáte žádné hranice. A je možné, že ulovíte toho pravého. A co on? Muž-Štír je pevný jako skála.

 

Střelec 23. 11. až 21. 12. Single Střelkyně mají tajný poměr. Možná s někým z nejbližších přátel? Ve vztahu překvapíte svého miláčka sexy prádlem. Také v práci a sportu jste aktuálně na vrcholu! A co on? Muž-Střelec cítí nepřekonatelnou touhu po dobrodružství.

 

Kozoroh 22. 12. až 20. 1. Čeká vás měsíc vhodný na beauty, fitness a nákupní akce – protože Venuše, Mars a Slunce jsou na vaší straně. V lásce jste díky nim mimořádně vášnivé a v práci kreativní. A co on? Muž-Kozoroh je naprosto v klidu.

sledujte nás na instagramu
Reklama
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama