Reklama

4 rychlé triky, jak se zbavit stresu

Zažeňte stres pomocí jednoduchých triků. Rychle a jednoduše!
11175

Komplikace v práci, partnerova nevěra a hádka s kamarádkou. Stresové situace přichází rychle a nečekaně, ale zbavit se špatného pocitu, který v nás vyvolají, už tak snadné není. Jak se tedy dostat do rovnováhy a pohody?

Léčba hudbou


Je vědecky ověřeno, že hudba lidem pomáhá. Ať už se ocitnou v jakékoliv situaci. Nemusíte si hned nutně pouštět Beethovena, ale postačí si zapnout obyčejné rádio a vnímat jeho tóny. Ihned budete klidnější.

Žvýkání stres zahání


Pokud žvýkáte žvýkačku, zvyšujete tím průtok krve do mozku a to podle vědců odvádí pozornost od různých stresorů, kterým se vystavujete. Takže jeden balíček noste pro jistotu v kabelce, nikdy nevíte, kdy se bude hodit.

Utečte tomu!


Nic neprovětrá hlavu tak jako pohyb, proto doporučujeme rychlou svižnou procházku, a nebo pokud vám to situace dovolí, rovnou běh. Myšlenky se utříbí, hlava provětrá a vy můžete jednat.

Vypište se z toho


Není to zrovna nejrychlejší metoda, ale pokud máte před sebou těžké rozhodování, dejte své myšlenky na papír. Pište, a pak si své postřehy přečtěte. Donutí vás to se na svůj problém podívat i z jiného pohledu.

Foto: Getty Images

Reklama

sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Anketa
Odpovězte na naši otázku a v příští JOY zjistíte, kolik čtenářek má stejný názor stejně jako vy!

Jakou sociální síť máte nejraději?

Reklama
Reklama
Reklama