Reklama

Zapojte se do testování nové přírodní řady na vlasy od L´Oréal Paris - Botanicals Lavender

Vlasy jsou korunou krásy každé z nás...
11110

Pokud stále hledáte dokonalou vlasovou řadu, která bude navíc přírodní, novinka od L´Oréal Paris vás přímo nadchne!

Na trh totiž přichází s absolutní novinkou v péči o vlasy. S novinkou, která je z 98 % přírodní a na jejím složení se podíleli nejlepší vědci, pěstitelé a botanici.

Řada Botanicals Lavender je určena především pro ženy trpící citlivou pokožkou hlavy, která se může projevovat nepříjemným svěděním nebo pocitem pnutí. Levandule dokáže tyto nepříjemné pocity pokožky zmírnit a zklidnit ji a zároveň dodá vlasům sílu a lesk.

Produkty Botanicals Lavender obsahují kromě organického esenciálního oleje levandule také jedinečnou kombinaci sójového a kokosového oleje v promašťujícím složení pro zklidnění citlivé pokožky hlavy a hydrataci konečků.  

A co všechno řada Botanicals Lavender obsahuje?

Najdete v ní kromě klasického šamponu, balzámu s obsahem levandule také revoluční novinku v podobě Předošamponové olejové péče pro zklidněnou a zdravou pokožku hlavy a hydratované, vyživené vlasy. Produkt stačí nanést do suchých vlasů a krouživými pohyby vmasírovat. Olejová péče obalí vlasové vlákno a nechá proniknout všem účinným látkám do jeho jádra, zbytek produktu snadno vymyjete pomocí šamponu Botanicals Lavender.

Nechte se unést podmanivou, relaxační vůní levandule z oblasti Provensálska a získejte vlasy snů s L´Oréal Paris!

Zapojte se do exkluzivního testování nové řady Botanicals Lavender a vyzkoušejte zázračné účinky této řady na vlastní kůži! Zaregistrujte se do formuláře pod článkem a 50 z vás bude mít možnost zahalit své vlasy do jedinečné vlasové péče, kterou si jednoduše zamilujete! Využijte skvělé příležitosti a nechte své vlasy hýčkat dotekem přírody...

Registrace do testování byla ukončena 15. února. Vybraným padesáti účastnicím dojde v nejbližších dnech vlasová péče Botanicals a také dotazník, ve kterém se budme ptát na vaše zkušenosti s touto řadou přírodní vlasové kosmetiky. 

sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Anketa
Odpovězte na naši otázku a v příští JOY zjistíte, kolik čtenářek má stejný názor stejně jako vy!

Kdy vybíráte letní dovolenou?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama