Reklama

Nespalte se! Pomůžeme vám vybrat ten správný odstín blond lichotící vaší pleti!

Jste přírodní brunetka a chtěla byste být alespoň na pár chvil blondýnkou, ale nevíte, zda vám světlé odstíny budou slušet?
8094

Odpověď je snadná. Budou! Stačí najít tu správnou barvu ladící s vaším odstínem pleti. S tím by vám měli poradit všichni odborníci na barvení v každém kadeřnickém salonu. Pokud se ale přece jen chcete přesvědčit sami, tak čtěte dál!

1. Bledá tvář. Pokud je odstín vaší pleti velmi světlý, špatně se opalujete, nebo si zakládáte na tom, že vypadáte jako porcelánová panenka, pak vám bude velmi slušet popelavá blond či studená platina.

2. Středomořský typ. K vaší opálené či olivové pleti se hodí snad úplně vše. Je tedy jen na vás, pro který odstín se rozhodnete. A škála je vážně obrovská! Platinová, medová, písková, jahodová,...

3. Tmavý typ. Ve vašem případě jde spíše o kontrast mezi pletí a vlasy. Studené tóny budou vypadat fantasticky v každém provedení. Je třeba se ovšem připravit na to, že půjde o velmi výraznou a extravagantní změnu. Zato medové, zlatavé a karamelové odstíny jsou sázkou na jistotu...

Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama